"Шахтар" в більшості на останній секунді програв "Зорі" в УПЛ

28,2 т.
Шахтар - Зоря

"Шахтар" в матчі 16-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі зазнав домашньої поразки від луганської "Зорі".

Зустріч вiдбулася на київському НСК "Олімпійський" і завершилася з рахунком 0:1, до того ж переможний гол був забитий на 94-й хвилині. Це стало першою поразкою донецького клубу з 15 березня 2020 року і першим в поточному сезоні.

Поєдинок розпочався на зустрічних курсах і м'яч майже не затримувався в центрі поля. "Шахтар" володів перевагою і кілька разів серйозно потурбував голкіпера луганчан. На 6-й хвилині удар Тайсона прийняла на себе штанга, а на 19-й хвилині з "пострілом" Тете впорався Василь.

Донецькі футболісти продовжували насідати, але до завершального удару справа не доходила.

Перелом в матчі трапився в середині тайму. "Зоря" різко накрутила швидкість і небезпечні моменти один за одним стали виникати біля воріт Трубіна. Молодий голкіпер чемпіонів України кілька разів реально виручив свою команду.

Особливо видовищним став "удар скорпіона" від Вернидуба.

Пресинг гравців з Луганська зростав і за решту 20 хвилин підопічні Скрипника явно награли на гол.

Забити "Зоря" могла на останніх секундах, коли несподіваний удар зі штрафного від Юрченка парирував Трубін.

Штурм "Зорі" продовжився і після перерви.

Луганська команда постійно створювала напругу в чужому штрафному. У "Шахтаря" було відсутнє просування вперед. Не було спроб розхитати "Зорю" і знайти вільні зони.

Не було тієї візитної картки донеччан, як наприклад вибігання крайніх захисників. "Гірники" працювали з м'ячем пішки, чи не стоячи.

Поступово сил у "Зорі" ставало все менше і це дуже добре відчувалося по малюнку матчу. "Шахтар" наблизив гру до воріт Василя, але в атакувальнiй роботі підопічним Каштру не вистачало гостроти.

На 80-й хвилині чемпіони України залишилися в більшості після серйозного порушення Жуніньо на Мораесi.

Заключні хвилини пройшли в штурмі донецької команди, але забила "Зоря". "Шахтар" захопився, пропустивши на 94-й хвилині контратаку. Аллах'яр пробіг через все поле, розібрався з трьома захисниками і прострілив на Іванисеню, який оформив переможний результат.

"Шахтар" – "Зоря" 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 90 Іванисеня.

Шахтар – Трубін, Додо, Вітао, Ісмаїлі, Матвієнко, Майкон, Тайсон, Тете (Соломон, 76), Марлос, Алан Патрік (Маркос Антоніо, 65), Мораес.

Зоря – Василь, Абу-Ханна, Жуніньо, Фаворов, Вернидуб, Назарин, Кочергін (Хомченовський, 13), Юрченко (Циганик, 81), Кабан (Іванисеня, 73), Гладкий (Захеді, 73), Сайядманеш.

Попередження: Назарин (32), Алан Патрік (57).

Вилучення: Жуніньо (80).

Як повідомляв OBOZREVATEL, в четвер "гірники" в Ізраїлі впевнено переграли тель-авівське "Маккабі" і вийшли до 1/8 Ліги Європи. На цій стадії чемпіону України випав італійський клуб.

Варто відзначити, що напередодні суперкомп'ютер порахував ймовірність "Шахтаря" пробитися до чвертьфіналу ЛЄ.