"Шахтар" – "Рома" – 1-2: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Шахтар Рома

Донецький "Шахтар" у четвер, 18 лютого, грав з римською "Ромою" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи.

Поєдинок проходив на полі НСК "Олімпійський". OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Шахтар – Рома.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ШАХТАР – РОМА

Ліга Європи. 1/8 фіналу

матч-відповідь

Київ, НСК "Олімпійський"

Головний арбітр: Антоніо Матеу Лаос (Іспанія)

Арбітр VAR: Алехандро Ернандес (Іспанія)

"Шахтар" (Донецьк, Україна) – "Рома" (Рим, Італія) – 1:2 (перший матч – 0:3)

Голы: Мораес, 59 – Майораль, 48, 72

"Шахтар": 81. Трубін – 2. Додо, 49. Вітао, 4. Кривцов, 22. Матвієнко, 8. Маркос Антоніо, 27. Майкон Барберан, 21. Алан Патрік, 14. Тете, 19. Соломон, 10. Жуніор Мораес

Запасні: 1. Шевченко, 30. Пятов, 77. Бондар, 50. Болбат, 5. Хочолава, 61. Судаков, 11. Марлос, 7. Тайсон, 9. Дентіньо, 28. Сіпріано, 70. Коноплянка, 99. Фернандо

"Рома": 13. Пау Лопес, 3. Ібаньєс, 24. Кумбулла, 2. Карсдорп, 4. Крістанте, 14. Вільяр, 42. Діавара, 37. Спінаццола, 11. Педро, 21. Майораля, 31. Перес К.

Запасні: 83. Міранте, 87. Фузато, 18. Сантон, 33. Перес Б., 61. Калафіорі, 23. Манчіні, 7. Пеллегріні, 92. Ель-Шаараві, 9. Джеко

______________________________________________________

90+2. Усе. Свистить рефері.

90. Закінчується євросезон для "Шахтаря".

87. Арбітр показав Каштру, що побачив фол на Матвієнку, але вважав його незначним.

85. Катає м'яч "Рома".

82. ЗАМІНА. Болбат замість Додо.

82. Лопес тягне удар Марлоса в кут з 18 метрів.

81. Навіть VAR не задіяли.

79. Матвієнко відверто завалили. Повинен бути пенальті.

77. ЗАМІНИ. Мораес і Соломон закінчили. Судаков та Дентіньо в грі.

75. ЗАМІНА. Ель-Шаараві вийшов. Педро пішов.

72. 1:2. Другий закочує Майораль. Перес обіграв Трубіна і покотив на партнера, який буквально заніс м'яч у ворота.

70. Трубін забрав подачу з глибини.

68. А "Рома" намагається збити темп.

66. Намагається "Шахтар" другий забити.

63. Лопес відбив удар Коноплянки.

60. ЗАМІНИ. Коноплянка і Марлос поміняли Тете і Алана Патріка.

59. 1:1. Мораес зрівняв. Після розіграшу стандарту Жуніор скористався скидкою Алана Патріка.

57. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Карсдорп порушив.

57. Майораль в упор розстрілював Трубіна, але Анатолій відбив.

55. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Алан Патрік сфолив на Діаварра.

54. Ох... Педро вийшов на Трубіна, але з 12 метрів не влучив у ворота.

51. П'ять голів повинен забивати "Шахтар".

48. 0:1. Все. Майораль головою після відскоку від Кривцова забиває з п'яти метрів головою.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. "Шахтар" ввів м'яч в гру.

46. ЗАМІНА. Манчіні змінює Ібаньєса.

20:53. Повертаємося до Києва.

20:48. 4-2 за ударами і 1-0 за ударами у ствір.

20:44. ПЕРЕРВА.

45+3. Свистить рефері.

45. Три хвилини додав арбітр.

42. Соломон вище набагато б'є з-за меж штрафного.

40. Тете фолить в атаці.

38. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Маркос Антоніо за симуляцію.

37. Ух. Трубін в підкаті випередив Майораля.

36. Тете прострілив в руки Лопесу.

34. Мораес з 11 метрів головою пробив. Трохи не влучив.

33. Ібаньєс тримається за голову. Арбітр пішов з медштабом "Роми" спілкуватися.

32. Поки що камбеком і близько не пахне.

29. Знову Патрік пальнув небезпечно. Але Лопес теж залишився надійним.

27. Алан Патрік пробив метрів з 20. Лопес забрав.

25. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Ібаньєс збив Соломона.

24. Навіс на Мораеса не пройшов.

23. Спінаццола пробив з кута штрафного майданчика. Повз.

20. Італійці вичікують.

18. Дуже повільно м'яч ходить у "Шахтаря".

16. Проблеми у господарів при довгих закиданнях.

13. Два футболісти "Роми" зіткнулися головами під час кутового.

11. Складно українцям. Гості в 5 захисників обороняються.

9. Кривцов закинув на Мораеса, але воротар вийшов.

6. Ох! Майораль увірвався до штрафного, але пробив вище метрів з 12.

5. Поки що без ударів у нас.

3. Гості намагаються не давати швидко розігрувати "Шахтарю" на його половині поля.

1. Відразу пресинг включає "Шахтар".

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Гості розіграли з центра поля.

3 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Виходять футболісти на поле.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готово до старту.

25 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. "Рома" стала фаворитом. 2,45 на італійців дають. На українців 2,80.

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. На розминці футболісти.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Господарі вже на стадіоні.

70 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стартовий склад "Шахтаря" з'явився. Без Марлоса і Тайсона почнуть "гірники"!

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. У Києві сьогодні весело. Були "заміновані" відразу 7 станцій метро.

5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Стадіон до гри готовий на всі 100%. Шкода, без вболівальників.

6 ГОДИН ДО МАТЧУ. Нагадаємо ще, що напередодні у захисника "Шахтаря" Віктора Корнієнка підтвердили COVID-19.

8 ГОДИН ДО МАТЧУ. Генеральний директор "Шахтаря" Сергій Палкін виступив із запитаннями до влади Києва через закриття стадіону для глядачів.

9 ГОДИН ДО МАТЧУ. Тим часом, в Києві з 20 березня вводиться новий локдаун із закриттям ресторанів, нічних клубів, кінотеатрів. Глядачів на спортивних змаганнях теж не буде.

10 ГОДИН ДО МАТЧУ. Букмекери зрівняли шанси команд на перемогу в Києві. По 2,65 дають і на тих, і на інших. Нічия оцінюється в 3,40.

24 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Пропонуємо згадати головні момент поєдинку команд у столиці Італії.

24 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх любителів футболу! Уже в четвер донецький "Шахтар" спробує здійснити камбек і пробитися до чвертьфіналу Ліги Європи після розгромної поразки в Римі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, донецький "Шахтар" має намір модернізувати НСК "Олімпійський" і побудувати третю роздягальню в клубних кольорах.