"Шахтар" повторно програв "Ромі" і вилетів із Ліги Європи

19,9 т.
Шахтар Рома

Донецький "Шахтар" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи поступився римськiй "Ромi" і вилетів із турніру.

Матч на НСК "Олімпійський" пройшов без глядачів і завершився з рахунком 1:2.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Шахтар – Рома.

Розгром у першому матчі з рахунком 0:3 залишав мало шансів чемпіону України на прохід далі. Проте донецькі футболісти спробували з перших хвилин влаштувати штурм воріт Лопеса.

"Гірники" володіли ігровою та територіальною ініціативою. Українські футболісти багато контролювали м'яч, але до реальних загроз воротам "Роми" справа не доходила. Iталійці низько сідали в обороні, "виманюючи" українських футболістів на свою половину поля, щоб втекти в контратаку.

На 6-й хвилині Майораль ледь не реалізував цей сценарій, але м'яч після його удару пройшов вище від воріт Трубіна.

На 13-й хвилині свій перший гольовий момент зусиллями Патріка створив і "Шахтар".

До кінця тайму гра розвивалася в невисокому темпі. У "Шахтаря" не виходило нічого конкретного в атаці, велика частина якої будувалася через правий фланг, де проявляв активність Додо.

У першій половині тиск "Шахтаря" на оборону "Роми" так і не принiс жодного результату. Підопічні Паулу Фонсека грали по результату першого матчу і нічого не давали створити господарям поля.

Другий тайм почався жахливо для футболістів з України. Вже на 2-й хвилині Майораль зловив у штрафній відскок і першим же ударом у ворота відкрив рахунок – 0:1.

"Шахтар" був у нокдауні, а "Рома" легко пройшла всю українську оборону, розстрілявши молодого голкіпера "гірників".

"Шахтар" несподівано зрівняв рахунок на 59-й хвилині. Після навісу Тете Алан Патрік скинув головою уздовж воріт, де Жуніор Мораес заніс м'яч у сітку.

Гра ненадовго заспокоїлася, але лише до чергового провалу українців в обороні. Карлес Перес отримав пас із глибини, на швидкості відіграв Трубіна і віддав на Майораля, який легко зробив дубль, відправивши круглого у порожні ворота.

"Шахтар" Україна – "Рома" Італія 1:2

Голи: 0:1 – 48 Майораль, 1:1 – 59 Мораес, 1:2 – 72 Майораля.

Шахтар – Трубін, Додо (Болбат, 82), Вітао, Матвієнко, Кривцов, Алан Патрік (Коноплянка, 60), Майкон, Тете (Марлос, 60), Маркос Антоніо, Соломон (Судаков, 77), Мораес (Дентіньо, 76) .

Рома – Лопес, Спінаццола (Калафьорі, 58), Кумбула, Рожер (Манчіні, 46), Карсдорп (Бруно Перес, 58), Вільяр, Крістанте, Педро (Ель-Шаараві, 75), Діавара (Пеллегріні, 59), Карлес Перес , Майораль.

Попередження: Рожер (25), Маркос Антоніо (38), Алан Патрік (55), Карсдорп (57).

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Шахтар" напередодні здав обов'язкові аналізи на коронавірус, які показали наявність інфекції у захисника "гірників" Віктора Корнієнка.