Футболіст збірної Бразилії заспівав гімн України перед матчем із "Динамо". Відео

26,8 т.
Додо

Бразильський захисник "Шахтаря" Додо виконав кілька рядків із гімну України перед матчем 22-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі проти "Динамо".

Під час стартової урочистої церемонії, коли українські гравці стояли приклавши руку до грудей і співали головну пісню нашої країни, точно так само вчинив і 22-річний Додо.

На відео видно, як гравець доклав руку до серця і ворушив губами в такт музики.

Поруч з ним співали гімн бразильці Марлос і Жуніор Мораес, але ці футболісти на відміну від Додо, мають українське громадянство.

Відзначимо, що через технічну несправність на НСК "Олімпійський" не запрацювала акустика і гімн співачці довелося виконувати акапельно.

У 2017 року Додо в складі молодіжної збірної Бразилії взяв участь у молодіжному чемпіонаті Південної Америки в Еквадорі. На турнірі він зіграв у матчах проти команд Чилі, Парагваю, Аргентини, Венесуели, Уругваю, двічі Еквадору і Колумбії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, центральний поєдинок 22-го туру УПЛ "Шахтар" – "Динамо" завершився з рахунком 0:1. Єдиний гол із пенальті у першому таймі забив Карлос де Пена.

На післяматчевому інтерв'ю Мірча Луческу перервав спілкування із журналістом після запитання про "Шахтар".

Колишній футболіст "Шахтаря" Олексій Бєлік, який працює експертом на телеканалі "Футбол", не зміг стримати емоцій і вилаявся в прямому ефірі, коментуючи поразку донецького клубу від "Динамо" (0:1).