"Динамо" з фантастичною грою Буяльського розгромно перемогло в УПЛ

3 хвилини
15,5 т.
Віталій Буяльський

Київське "Динамо" здобуло ефектну перемогу над полтавською "Ворсклою" в центральному матчі 24-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі. Зустріч на стадіоні ім. Бутовського завершилася з рахунком 5:1.

Головним творцем перемоги став Віталій Буяльський. Капітан "біло-синіх" провів фантастичний матч, зробивши дубль вже до 15-й хвилині. Кулач з пенальті зміг скоротити розрив, але на 31-й хвилині Буяльський забив втретє, вперше в своїй кар'єрі оформивши хет-трик.

Крім того, це стало 1900-м голом "Динамо" в чемпіонатах України.

Після заміни лідера, "біло-сині" не зупинилися і змогли вкотити ще два голи.

Ця перемога дозволила підопічним Луческу вже в статусі чемпіонів України набрати 61 очко.

Ворскла – Динамо 1:5 (1:3, 0:2)

Голи: 0:1 – 6 Буяльський, 0:2 – 15 Буяльський, 1:2 – 24, пенальті Кулач, 1:3 – 31 Буяльський, 1:4 – 65 Родрігес, 1: 5 – 84 Сідклей.

Ворскла – Різник, Кані (Кравчук, 67), Яворський, Якубу (Дитина, 46), Ндіайе (Челядин, 46), Пуцлін, Луїзао, Тілль, Чеснаков (Сапай, 46), Степанюк (Krupskyi, 75), Кулач.

Динамо – Бущан, Миколенко (Сідклей, 78), Забарний, Кендзьора, Сирота, Буяльський (Лєднєв, 67), Шепелев (Гармаш, 46), Родрігес (Клейтон, 81), Шапаренко, Караваєв, Бесєдін (Супряга, 46).

Попередження: Кендзьора (26), Сапай (55), Степанюк (62), Тілль (71), Кравчук (87).

Турнірна таблиця

Відзначимо, що раніше свій поєдинок провів і донецький "Шахтар". "Гірники" легко розправилися з "Дніпром-1", водночас пропустивши на останній секунді.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Буяльський потрапив до розширеного складу збірної України.