"Динамо" програло "Вільярреалу" в Лізі Європи

24,8 т.
Динамо - Вільярреал

Київське "Динамо" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи програло іспанському "Вільярреалу". Зустріч на столичному НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 0:2.

Гості з перших секунд спробували захопити ініціативу і встигли провести кілька гострих атак, але тотального домінування в іспанців не вийшло. "Динамо" явно не збиралося відсиджуватися в обороні та змогло відповісти контрвипадом. Удар Циганкова пройшов над поперечиною.

М'яч не затримувався в центрі поля, але "Вільярреал" набагато частіше загрожував Бущану, змушуючи голкіпера "Динамо" працювати на повну.

У відповідь "біло-сині" огризнувся кількома випадами, але до реальної загрози справа не дійшла.

Починаючи із середини тайму, на полі точилася вже абсолютно рівна боротьба. Господарі не соромилися позиційно атакувати великими силами, демонструючи контроль м'яча. Водночас столичній команді катастрофічно не вистачало точності в завершальній фазі.

Напад "Вільярреала" діяв гостріше і на 30-й хвилині динамівці пропустили гол. Провал київської оборони дозволив Чуквуезе виграти підбір, Жерар Морено отримав м'яч у штрафній і різко прострілив, де Пау Торрес забив у порожні ворота.

Другий тайм почався для віцечемпіонів України катастрофічно. Вже на 52-й хвилині інший центральний захисник "жовтої сумбарини" Рауль Альбіоль зробив рахунок 0:2. Після навісу з флангу Бущан відбив складний удар від Морено, але Альбіоль другим темпом відправив м'яч у сітку.

Через 5 хвилин Трігерос міг оформляти розгром, але його "постріл" із близької відстані парирував голкіпер, а добивання припало вище воріт.

Забивши другий гол, підопічні Унаї Емері перейшли в режим економії енергії, дозволивши "Динамо" вести гру. Кілька закидів від столичного клубу створили невеликі проблеми "Вільярреалу", але ударів у рамку як і раніше не було.

За весь тайм футболісти з Києва так нічого і не змогли протиставити супернику. Підсумкова статистика ударів у створ була красномовною – 0:6 на користь іспанців.

Гра у відповідь відбудеться через тиждень, 18 березня.

"Динамо" Україна – "Вільярреал" Іспанія 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 – 30 Пау Торрес, 0:2 – 52 Альбіоль.

Динамо – Бущан, Кендзьора (Караваєв, 84), Миколенко, Забарний, Сирота, Буяльський, Циганкова, Шапаренко (Шепелєв, 68), Сидорчук (Андрієвський, 68), Родрігеш, Бесєдін.

Вільярреал – Рульі, Фойт, Альбіоль, Пау Торрес (Фунес Морі, 46), Педраса, Парехо, Трігерос (Мойсес Гомес, 85), Капу, Чуквуезе (Коста, 84), Пако Алькасер (Бакка, 63), Жерар Морено (Алекс Баена, 90).

Попередження: Сидорчук (9), Педраса (24), Капу (65).

Як повідомляв OBOZREVATEL, в 1/16 фіналу столична команда за сумою двох матчів пройшла бельгійський "Брюгге". Домашній матч завершився внічию (1:1), у гостях підопічні Луческу здобули мінімальну перемогу. Єдиний гол забив Віталій Буяльський.