"Динамо" в Туреччині здобуло перемогу на останніх хвилинах

ФК Динамо

Київське "Динамо" в третьому матчі на тренувальному зборі в Туреччині мінімально обіграло "Шкендію" з Тетово – третю команду північній Македонії.

Якщо не брати до уваги юного Нещерета в воротах, то Луческу з перших хвилин виставив найсильніший склад. Але навіть присутність лідерів команди на поле, не допомагало "Динамо" розпечатати ворота суперників.

Кияни часто помилялися в передачах, а в заключні моменти гри столичним футболістам бракувало оригінальності.

Розв'язка наступила за 5 хвилин до фінального свистка. Сідклей з флангу віддав в центр на Андрієвського, а тому вдався чудовий пас-парашут на Лєднєва, що втiк в контратаку – 1: 0.

"Динамо" – "Шкендія-79" – 1: 0

Гол: 1: 0 – 85, Лєднєв

"Динамо" – Нещерет (Бойко, 46), Кендзьора (Караваєв, 61), Попов (Сирота, 77), Забарний, Миколенко (Сідклей, 77), Сидорчук (Шепелєв, 61), Буяльський, Шапаренко (Андрієвський, 61), Циганков (Лєднєва, 77), Родрігес (де Пена, 61), Бесєдін (Супряга, 61)

У понеділок 8 лютого, о 10:00, матчем з БАТЕ з Борисова "Динамо" завершить спаринг-програму на зборах в Туреччині.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в першому поєдинку турецького збору "Динамо" поступилося болгарському "Лудогорцю", виграючи з рахунком 1:0, а в другому мінімально обіграло "одноклубників" з Тбілісі.

Другий матч на тренувальному зборі в Туреччині проти тбіліського "Динамо" завершився з рахунком 1:0.

21 січня "Динамо" Київ на зборах в Абу-Дабі видобуло першу перемогу в 2021 році. У першій контрольній зустрічі "Динамо" програло варшавської "Легії".

Третій матч проти збірної Йорданії "Динамо" завершило в нульову нічию.