"Динамо" розгромною перемогою завершило сезон в УПЛ

4,1 т.
Динамо Київ

Київське "Динамо" в матчі заключного, 26-го туру, чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі здобуло гостьову перемогу над "Колосом" із Ковалівки. Зустріч завершилася з рахунком 3:0.

Виступаючи в ранзі чемпіонів країни й тримаючи в голові майбутній фінал Кубку України, підопічні Луческу провели впевнену зустріч, не давши супернику жодного шансу.

У першому таймі столичні футболісти були швидшими за своїх опонентів, грали набагато гостріше, але відкрити рахунок змогли лише під завісу тайму. Після шикарної триходівки третій гол у сезоні оформив Денис Гармаш.

Загалом за тайм Сидорчук, Шапаренко і Гармаш повністю переграли своїх візаві в центрі поля.

Після перерви ситуація не змінилася. "Динамо" більше володіло м'ячем, легко будувало позиційні атаки і ще двічі розписалося у воротах Волинця.

"Колос" – "Динамо" 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 – 45 Гармаш, 0:2 – 57 Шапаренко, 0:3 – 64 Миколенко.

Колос – Волинець, Чорноморець, Гавриш (Ільїн, 67), Золотов, Петров, Чурко (Salabay, 90), Оріховський (Нгамба, 56), Антюх (Сорокін, 67), Задоя, Новак, Лисенко (Хльобас, 55).

Динамо – Бущан, Караваєв (Циганков, 59), Кендзьора, Попов, Забарний, Шапаренко (Дуелунд, 81), Гармаш (Лєднєв, 72), Родрігес (Сідклей, 72), Сидорчук, Миколенко, Бесєдін (Ванат, 81).

Попередження: Сидорчук (44), Гавриш (56), Нгамба (66), Золотов (87), Попов (87).

Як повідомляв OBOZREVATEL, кілька днів тому "Динамо" підписало новий довгостроковий контракт з 19-річним українським голеадором.