"Динамо" – "Ренн". Відео голів Ліги Європи

8,0 т.
Динамо Ренн

Київське "Динамо" програло матч 4 туру групового турніру Ліги Європи. На польському стадіоні "Краковія" підопічні Мірчі Луческу з рахунком 0:1 поступилися французькому "Ренну".

OBOZREVATEL веде онлайн-трансляцію матчу "Динамо" – "Ренн".

Друга половина розпочалася для нашого клубу невдало. Вже на 48-й хвилині після розіграшу кутового Крістофер Ву вискочив із-за спини Сироти та відправив м'яч у сітку – 0:1.

Як повідомляв OBOZREVATEL, після трьох турів у столичної команди 0 перемог та 0 очок у турнірній таблиці.

Динамо АЕК

На старті турніру українці поступилися турецькому "Фенербахче", пропустивши на останніх хвилинах (1:2). У другому турі "біло-сині" мінімально програли кіпрському "АЕКу", а в третьому – "Ренну" (1:2).

Після поразки у Франції наставник "Динамо" Мірча Луческу влаштував показову витяг захисникові Денису Попову. У свою чергу футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло запропонував відправити гравця на базар продавати картоплю.

Зазначимо, що на гру з "Ренном" до Польщі "Динамо" прибуло без двох воротарів. І Бойко та Бущан вибули через травми.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber . Не ведіться на фейки!