Де дивитися онлайн Фінляндія – Росія: розклад трансляцій матчу Євро-2020

3 хвилини
16,1 т.
Фінляндія Росія

Збірна Росії з футболу в середу, 16 червня, проведе другий матч на чемпіонаті Європи-2020. Після фіаско в грі з Бельгією (0:3) команда Станіслава Черчесова битиметься з Фінляндією, яка в стартовій зустрічі мінімально обіграла Данію (1:0).

Зустріч прийме "Газпром-Арена" в Санкт-Петербурзі. OBOZREVATEL проведе онлайн-трансляцію матчу Фінляндія – Росія. Початок гри – о 16:00 за київським часом.

Турнірне положення в групі В.

Побачити протистояння можна буде в ефірі українських телеканалів "Футбол 1" і "Футбол 2", де показ буде супроводжувати традиційна аналітична студія за участю експертів.

Також трансляцію з Санкт-Петербурга організовує федеральний Перший канал і білоруські мовники "Білорусь 5" і "Білорусь 5. Інтернет".

Росіяни програли стартовий матч Євро-2020.
Футболісти збірної Фінляндії під час матчу з Данією на Євро-2020.

Команди підходять у різному психологічному стані до очної зустрічі. І якщо у фінів є заділ після сенсаційного виграшу в Копенгагені, то росіянам відступати нікуди – їх влаштує лише перемога.

Водночас тренерський штаб Станіслава Черчесова зіткнувся з кадровими труднощами після поразки від бельгійців. Під питанням участь у матчі досвідченого захисника Юрія Жиркова, його колеги по амплуа Ігоря Дівєєва та півзахисника Далера Кузяєва.

Росія дві гри групового етапу грає в Санкт-Петербурзі.
Бельгія Росія

У збірної Фінляндії, навпаки, немає жодних проблем зі складом. Очікується, що до стартових 11 увійдуть ті самі футболісти, які вийшли на поле з перших хвилин у поєдинку проти Данії.

Відзначимо, що суперники чотири рази перетиналися в кваліфікаційних турнірах до чемпіонатів світу та Європи. Всі зустрічі завершилися на користь Росії із загальним рахунком 15:1. Щоправда, остання гра відбулася в 2009 році, а з відтоді фінська збірна піднялася в світовому рейтингу на 30 позицій – з 83-ї на 54-ту. Росіяни ж опустилися з 13-го рядка на 38-й.

Положення Фінляндії в рейтингу ФІФА.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України в стартовому матчі Євро-2020 драматично поступилася команді Нідерландів – 2:3. Наша команда програвала 0:2, зуміла зрівняти рахунок, але все ж пропустила вирішальний м'яч за п'ять хвилин до перерви.