"Брюгге" – "Динамо": відео переможного гола в Лізі Європи

14,0 т.
Брюгге - Динамо

Київське "Динамо" на останніх секундах змогло забити єдиний гол у ворота "Брюгге", який вивів столичну команду в 1/8 фіналу Ліги Європи.

За весь ігровий час "біло-сині" не створили жодного небезпечного моменту. У першому таймі кияни змогли нанести лише один удар в сторону Міньоле, який заблокували захисники господарів.

Ситуація на полі змінилася після 68-ї хвилини з виходом Шапаренка. Футболіст збірної України помітно пожвавив напад динамівців і допоміг психологічно переломити хід матчу.

На 86-й хвилині Родгріес виконав чудовий черпачок на Циганкова, той зробив простріл від лицьової, і Буяльський від поперечини оформив переможний результат.

"Брюгге" Бельгія – "Динамо" Україна 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 83 Буяльський.

Брюгге – Міньоле, Соболь (де Кейпер, 84), Мата, Мехелен, Дірар (Окереке, 84), баланте, Вормер, Рикка, ван ден Кейбус (ван дер Бремпт, 46), Коссуну, Дост (Баджо, 58).

Динамо – Бущан, Миколенко, Кендзьора (Караваєв, 77), Забарний, Сирота, Буяльський (Андрієвський, 86), Сидорчук, Циганков, Шепелев (Шапаренко, 68), Родрігес, Бесєдін.

Попередження: ван ден Кейбус (19), Бесєдін (49).

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше свій матч 1/16 фіналу ЛЄ провів і донецький "Шахтар". "Гірники" забили один гол і з загальним рахунком 3:0 вийшли в 1/8 фіналу.