"Динамо" перемогло "Брюгге" і вийшло до 1/8 фіналу Ліги Європи

46,5 т.
Брюгге – Динамо

Київське "Динамо" в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи обіграло "Брюгге" і пройшло в наступний етап.

Поєдинок у Бельгії на стадіоні "Ян Брейдель" завершився з рахунком 0:1.

Перший матч тижневої давності завершився внічию (1:1), що змушувало столичних футболістів вибрати атакувальну тактику на зустріч із Брюгге.

У дебюті обидві команди грали без ударів по воротах, але м'яч швидко переміщався по зонах і в одному якомусь місці не затримувався. У "Динамо" майже всі атаки організовувалися на лівому фланзі, де працювали Віталій Миколенко і Жерсон Родрігес.

Бельгійці намагалися високими закиданнями пройти центр поля, загрожуючи воротам Бущана.

Під час позиційних атак динамівцям із великими труднощами вдавалося наблизитися до воріт суперника. Не працювали у киян і "стандарти". Крайні захисники Миколенко і Кендзьора почувалися комфортно в швидкісних випадах, проте гості не часто використовували ці компоненти.

Артем Бесєдін

За весь перший тайм віцечемпіони України завдали лише одного удару по воротах, який було заблоковано. Артем Бесєдін видавався відрізаним від команди. Він багато пресингував, але цього було явно недостатньо, щоб створювати будь-яку небезпеку воротам "Брюгге". Ще одним мінусом Артема були не завжди правильні рішення в ігрових епізодах.

Другий тайм активніше почали футболісти "Брюгге". "Динамо" катастрофічно не вистачало гостроти в заключних моментах. Клуб із Києва ніяк не міг налагодити вихід з оборони в атаку, на 63-й хвилині динамівці ледь самі не пропустили гол.

Забарний у боротьбі за м'яч

Позиційний провал захисту дозволив Баджо вийти на ударну позицію і потужно пробити прямо в Бущана. Добивання прийняв на себе Забарний.

Луческу спробував замінами посилити гру, випустивши Шапаренка. Це румунському фахівцеві частково вдалося зробити: Микола кілька разів досить успішно загострив ситуацію.

Єдину по-справжньому гольову атаку "Динамо" змогло провести на 83-й хвилині, і вона завершилася взяттям воріт.

Родрігес виконав чудовий закид на Циганкова. Віктор прострілив від лицьової, де Буяльський від поперечини зробив рахунок 0:1.

"Брюгге" Бельгія – "Динамо" Україна 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 83 Буяльський.

Брюгге – Міньоле, Соболь (де Кейпер, 84), Мата, Мехелен, Дірар (Окереке, 84), баланте, Вормер, Рикка, ван ден Кейбус (ван дер Бремпт, 46), Коссуну, Дост (Баджо, 58).

Динамо – Бущан, Миколенко, Кендзьора (Караваєв, 77), Забарний, Сирота, Буяльський (Андрієвський, 86), Сидорчук, Циганков, Шепелев (Шапаренко, 68), Родрігес, Бесєдін.

Попередження: ван ден Кейбус (19), Бесєдін (49)

Жеребкування 1/8 фіналу відбудеться в п'ятницю, 26 лютого о 14:00 за київським часом. Перші матчі пройдуть 11 березня, матчі-відповіді – 18 березня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, перед єврокубковим матчем кияни сенсаційно зіграли в УПЛ унічию з чернігівською "Десною".

Зазначимо, що напередодні матчу екстренер столичного клубу Олександр Хацкевич назвав наявну проблему в "Динамо".