Бельгія – Росія: відео голів на Євро-2020

85,3 т.
Бельгія Росія

Збірна Бельгії впевнено обіграла команду Росії в першому турі групового етапу чемпіонату Європи-2020. Матч квартету B пройшов на "Газпром Арені" в Санкт-Петербурзі.

Рахунок був відкритий вже на 10-й хвилині. Ромелу Лукаку отримав м'яч після помилки захисника і точним ударом відправив круглий снаряд в нижній правий кут воріт. Через 20 хвилин Меньє подвоїв рахунок.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам відео голів.

Бельгія – Росія 3:0

Голи: 1:0 – 10 Лукаку,

2:0 – 34 Меньє.

3:0 – 88 Лукаку.

Бельгія – Куртуа, Боята, Вертонген, Алдервейрелд, Кастаньо (Меньє, 27), Тілеманс, Дендонкер, Азар, Карраско, Лукаку, Мертенс.

Росія – Шунін, Фернандес, Джикия, Жирков (Караваєв, 43), Семенов, Головін, Баринов, Зобнин, Кузяев (Черишев, 29), Оздоєв, Дзюба.

До цього на офіційному рівні команди між собою зустрічалися 7 разів. Росіяни жодного разу не святкували успіх. Ще три зустрічі завершилися внічию.

Бельгія і Росія зіграли двічі під час відбору на чемпіонат Європи-2020. 21 березня гра в межах 1-го туру завершилася з рахунком 3:1, а зустріч 9-го туру в Санкт-Петербурзі – з рахунком 1:4.

Нагадаємо, що за бельгійську збірну не зіграв їх абсолютний лідер і один з найсильніших футболістів світу – Кевін де Брейне. До цього 29-річний хавбек травмував очну ямку в фіналі Ліги чемпіонів і переніс операцію.

Кевін де Брейне в фіналі Ліги чемпіонів

Нагадаємо, збірна Російської Федерації на Євро-2020 зіграє в квартеті В, де окрім Бельгії її суперниками стануть команди Данії та Фінляндії.

Групи Євро-2020.
Розклад Євро-2020.
Календар плей-оф Євро-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в збірної Росії виявили коронавірус за день до матчу з Бельгією на Євро-2020