Підгрушна видала чудову гонку на чемпіонаті світу з біатлону

Олена Підгрушна

Недільна програма чемпіонату світу з біатлону в словенській Поклюці завершилася жіночою гонкою переслідування на 10 км.

Збірна України напередодні в спринті показала пристойний результат, і найкраща з наших співвітчизниць Олена Підгрушна пішла в бій із 11-го місця, відстаючи на хвилину.

Лідерка нашої команди впевнено провела всі чотири стрільби, не зробивши жодного промаху. На останньому колі Олена видала фантастичну швидкість, обійшла двох суперниць і фінішувала 7-ю.

Валя Семеренко, зробивши 5 промахів на перших двох вогневих рубежах, вирішила припинити боротьбу і зійти з дистанції.

Решта українок виступили набагато гірше. Дар'я Блашко завершила гонку-переслідування 24-ю, а Юлія Джима – 25-ю.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше знаменита шведська біатлоністка Ганна Еберг прокоментувала слова українки Олени Підгрушної про те, що вона діяла на трасі нахабно і по-хамськи на трасі.

Чемпіонка світу з біатлону 2019 року і чемпіонка Олімпійських ігор у Пхенчхані заявила, що в українки немає ніяких доказів.