Українка на останньому колі втратила медаль Кубку світу з біатлону

Юлія Джима

У неділю, 7 березня, на 8-му етапі Кубку світу з біатлону в Чехії відбулася жіноча гонка переслідування на дистанції в 10 км.

Біатлоністка збірної України Юлія Джима, яка напередодні завоювала "срібло" в спринті і стартувала другою, мала дуже гарнi шанси на повторення медального результату.

Однак гонка-переслідування почалася для 30-річної киянки не настільки вдало. Вже на першій стрільбі Юля зробила промах, що відразу позбавило її шансів на перемогу. Незважаючи на це, наша співвітчизниця продовжила боротися і на останнє коло пішла зі стрільбища третьою. На жаль, біатлоністці збірної України не вдалося нав'язати боротьбу суперницям і вона фінішувала лише шостою.

Інші українські спортсменки закінчили гонку за межами першої десятки. Дар'я Блашко стала 16-ю, Анастасія Меркушина 29-ю, Валя Семеренко 33-ю і Олена Підгрушна 42-ю.

Результати гонки

Як повідомляв OBOZREVATEL, декількома днями раніше відбулася жіноча естафетна гонка. Наші дівчата фінішували четвертими, проте їх дискваліфікували. Після того, як головний тренер команди Юрай Санітра подав апеляцію, судді IBU повернули Україні її місце.