2-й етап Кубку світу з біатлону: результати та звіти

31,9 т.
Кубок світу з біатлону

У Швеції продовжився новий сезон Кубку світу з біатлону. 2-й етап відбувся на тієї ж трасі в Естерсунді, де відбувся і 1-й етап.

Уболівальники біатлону з України змогли підтримати своїх улюблених атлетів на екранах телевізорів та інших мультимедійних пристроїв. Прямі трансляції організував телеканал "UA: Перший", який доступний у цифровому ефірі T2 та на платформі Megogo. Крім того, перегони показали Eurosport, "МатчТВ" та "Білорусь 5".​

Гонка переслідування

​Нагадаємо, що 1-й етап завершився невдало для наших спортсменок. У спринтерськiй гонцi Олена Білосюк стала 24-ю.

Юлія Джима

Зазначимо, що чоловіча частина збірної України суттєво постраждала від коронавірусної інфекції, яку підхопили одразу п'ятеро спортсменів.

Українська біатлоністка Дарина Блашко

Нагадаємо, що на першому етапі відбувся великий курйоз зі збірною Росії.

Євген Гаранічев

Спершу Едуард Латипов забув фінішувати та позбавив себе медалі, а потім Євген Гараничов не взяв на старт палиці та приїхав лише 113-м.