Два українці посіли одне місце у спринті 2-го етапу Кубку світу з біатлону

66,1 т.
Дмитро Підручний

У шведському Естерсунді чоловічим спринтом на 10 км продовжилася програма 2-го етапу Кубку світу з біатлону. Збірна України була представлена Дмитром Підручним, Артемом Примою, Антоном Дудченком, Богданом Цимбалом і Тарасом Лесюком. Молодих Дениса Насику та Андрія Доценка після невдалого виступу на 1-му етапі тренерський штаб відправив зі збірної.

Наші хлопці не змогли продемонструвати високу швидкість і точність стрільби. Найкращий результат видав Дмитро Підручний. З одним промахом наш чемпіон світу фінішував лише 23-м.

Біатлонний стадіон в Естерсунді.

Решта українців закінчила гонку за межами 40-ї позиції. Особливо варто відзначити фініш Цимбала та Лесюка.

Тарас Лесюк
Богдан Цимбал

Наші співвітчизники відстали від першого місця більше ніж на 3 хвилини, але посiли однакове 93-тє місце. Комп'ютер не зміг вибрати кращого, оскільки обидва тимчасові розриви були ідентичними – 3:07,2.

Перемогу здобув швед Себастьян Самуельсон. Друге та третє місце посіли французи: Емільєн Жаклен та Кантен Фійон Майє відповідно.

Результати спринту

Нагадаємо, що на 1-му етапі трапилося кілька курйозів із російським біатлоністами.

Дмитро Гаранічев

Спочатку Едуард Латипов замість фінішу повернув у інший бік і позбавив себе високого місця, а потім Євген Гараничов забув палиці.