Українець відіграв 25 місць у гонцi переслідування Кубку світу з біатлону

25,1 т.
Дмитро Підручний

У шведському Естерсунді гонкою переслідування серед чоловіків на 12.5 км продовжилася програма 2-го етапу Кубку світу з біатлону. Збірна України була представлена Дмитром Підручним та Антоном Дудченком.

Наш чемпіон світу з перших хвилин впевнено розпочав пасьют, продемонструвавши ідеальну стрільбу на перших двох лежках. Відмінна швидкість дозволила українцеві до середини перегонів відіграти 14 позицій порівняно зі стартом.

На жаль, друга половина виявилася для українця провальною. Дмитро на двох стійках зробив чотири неточні постріли, впавши глибоко в кінець пелотона. Підсумок – 32-ге місце при старті 24-м.

Антон Дудченко

Антон Дудченко гонку провів успішно. 24-річний сумчанин лише один раз промахнувся на другiй лежці та зміг відіграти 25 місць. Наш співвітчизник фінішував 19-м.

Перемогу виборов норвежець Ветле-Сьястад Крістіансен. Друге місце у біатлоніста збірної Швеції Себастьян Самуельсон. Третім приїхав на подіум Емільєн Жаклен (Франція).

Результати гонки

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше збірна України, яка була представлена Анастасією Меркушиною, Юлією Джимою, Дарією Блашко та Оленою Білосюк (Підгрушною), увійшла до топ-10 в естафеті.

Дарія Блашко

Нагадаємо, що напередодні у жіночих перегонах Україна виступила невдало.

Біатлонний стадіон в Естерсунді.

Зазначимо, що дізнатися, де дивитися етап КМ із біатлону, можна з нашого розкладу трансляцій.

Біатлоністка на вогневому рубежі.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, скільки заробляють біатлоністи на Кубку світу, а також хто в Україні лідер минулого сезону та які суми обіцяють у цьому.