1-й етап Кубку світу з біатлону: результати та звіти

82,7 т.
Віта Семеренко

У шведському Естерсунді в суботу, 27 листопада, стартував новий сезон Кубку світу з біатлону. 1-й етап зазвичай включав дві дисципліни: індивідуальну гонку і спринт.

Незважаючи на ковідні обмеження, змагання пройшли із глядачами. Ті українські шанувальники біатлону, які не змогли злітати до Швеції, змогли повболівати за улюблених спортсменів біля екранів телевізорів і гаджетів. Прямі трансляції організував телеканал "UA: Перший". Крім того, гонки показали Eurosport, "МатчТВ" та "Білорусь 5".​

Результати чоловічого спринту

Нагадаємо, що рік тому на першому етапі Кубку світу, найкращою з українок стала Юлія Джима. Киянка посіла 10-те місце у спринті.

Юлія Джима

Зазначимо, що чоловіча частина збірної України суттєво постраждала від коронавірусної інфекції, яку підхопили одразу п'ятеро спортсменів.

Українська біатлоністка Дарина Блашко

Нагадаємо, що тренерський штаб жіночої збірної України визначився із заявкою на індивідуальні перегони.

Найдовшу дистанцію (15 км) не побігли олімпійські чемпіонки Олена Білосюк (Підгрушна) та Віта Семеренко.