Підгрушна видала ідеальну стрільбу у спринті 1-го етапу Кубку світу з біатлону

51,6 т.
Олена Білосюк

У шведському Естерсунді спринтерською гонкою серед жінок на 7,5 км продовжилася програма 1-го етапу Кубку світу з біатлону. Збірна України була представлена Юлією Джимою, Вітою та Валею Семеренко, Оленою Підгрушною та Катериною Бех.

Найкращою в нашій команді стала Підгрушна, яка у міжсезоння вийшла заміж та змінила прізвище на Білосюк. 34-річна спортсменка видала ідеальну стрільбу, точно вразивши цілі на обох вогневих рубежах.

На жаль невисока швидкість не дозволила нашій співвітчизниці зайняти місце вище 24-го.

Юлія Джима.

Інші біатлоністки збірної України фінішували нижче 40-го рядка. Віта Семеренко стала 44-ю, Юлія Джима – 50-ю, Катерина Бех – 77-ю, Віта Семеренко – 99-ю. Загалом стартувало 116 спортсменів.

Результат гонки

Перемогу здобула шведка Ханна Еберг, друге місце у представниці Франції Анаїс Шевальє. Третьою приїхала Марті Олсбю-Ройселан (Норвегія).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні українки невдало виступили в індивідуальних перегонах. Найкращою стала Валя Семеренко (17 місце).

Анастасія Меркушина

Зазначимо, що у чоловічій "індивідуалці" стався великий конфуз зі збірною Росії. Едуард Латипов забув фінішувати та позбавив себе шансів на подіум.