На Кубку світу з біатлону відбувся чоловічий спринт: де Україна

Дмитро Підручний

На 8-му етапі Кубку світу з біатлону в суботу, 6 березня, відбулися чоловічі спринтерські гонки на 10 км.

Збірна України була представлена Богданом Цимбалом, Дмитро Підручним, Артемом Примою, Антоном Дудченком та Артемом Тищенком.

Найкращий час показав Підручний, зайнявши 15-е місце. Решта українців розташувалися за межами першої тридцятки.

35-е місце у Артема Тищенка (0 + 0), 44-е у Артема Прими (1 + 0), 62-е у Богдана Цимбала (1 + 1) і 63-е зайняв Антон Дудченко (1 + 1).

Перемогу здобув француз Сімон Детьо. Другим приїхав до фінішу Себастьян Самуельсон зі Швеції. "Бронза" на рахунку Арнда Пайффера, який представляв Німеччину.

Результати гонки

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількома годинами раніше Юлія Джима в жіночому спринті завоювала срібну медаль, продемонструвавши найшвидший хід в кар'єрі.

Нагадаємо, що в естафетних гонках Україна залишилася без медалей. Чоловіки фінішували 9-ми, а у жінок після фінішу трапився скандал. В наслiдок "синьо-жовтих" спершу дискваліфікували, а потім вирiшили не карати.