"Прометей" перемогою завершив груповий етап Ліги чемпіонів ФІБА

5 хвилин
8,4 т.
Прометей обіграв Людвігсбург

Баскетбольний клуб "Прометей" із Слобожанського (Дніпропетровська область) перемогою завершив груповий етап Ліги чемпіонів ФІБА. Підопічні Ронена Гінзбурга у Німеччині з рахунком 71:60 перемогли місцевий "Людвігсбург".

Цей результат уже не мав жодного турнірного значення, тому що два тижні тому "Прометей" з рахунком 89:56 розгромив італійський "Динамо Сассарі" та гарантував третє місце у групі А. Ця позиція дає право брати участь у раунді плей-ін за місце в 1/8 фіналу.

"Людвігсбург" – "Прометей"

Початок поєдинку залишився за господарями: Ронен Гінзбург змушений був брати тайм-аут за менш ніж три хвилини до закінчення першої чверті та відставання – 8:15. Людвігсбург забрав десятихвилинку, підсумувавши її точним дальнім кидком Патріка - 20:12. Цьому посприяли, зокрема, 5 програних підбирань Прометеєм на своєму щиті та 7 втрат.

Наступна чверть стала першою успішною для українського колективу, зважаючи і на матч у Києві, у протистоянні із цим німецьким клубом – 19:14. 7 очок упродовж цього відтинку поєдинку набрав Ілля Сидоров, а Олександр Липовий двічі влучив з периметру.

Суттєво допоміг Прометею і його прогрес у грі під щитами: перед великою перервою він лідирував підбираннями – 22:16. Домогтися більшого, окрім триочкового відставання, перед ним не дозволили, зокрема, 12 втрат.

Початок третьої чверті відзначився ще більшими змінами у поєдинку. Два двоочкові кидки від Еванса, дальній Харрісона та вигране єдиноборство зі суперником під чужим щитом Білана дозволили гостям оформити "камбек" і вийти уперед – 40:36.

Розкутість, позбавлена тиску щодо результату, а відтак і упевненість, дозволяли Прометею почуватися більш ніж переконливо. "Три з фолом" від Доу, влучання з периметру від Харрісона та Петрова організували найбільшу різницю в матчі на користь Прометея – 53:39.

Наслідок: команда з України виграла і третю чверть (28:11). 14-очкова перевага Прометея перед четвертою чвертю не убезпечила від проблем у ній. За менш ніж чотири хвилини до кінця основного часу атака з-під кошика від Сімона дозволила Людвігсбургу наблизитися до української команди на відстань у три очки (56:59).

Утім, почергові влучання від Доу, Білана, блокшот і перехоплення від того ж таки Мілана, кілька поспішних дальніх атак господарів і хорватський центровий своїм "лей-апом" фіналізує підсумкові 71:60 за Прометеєм.

Якщо в зустрічі у Києві цих суперників підбирання виграв Людвігсбург, то поєдинок у Німеччині відзначився перевагою гостей – 53:36 (21:13 – у нападі), які також краще рухали м'яч у захисті (17:10 за результативними передачами) та ліпше влучали з периметру (11/33 - 33,33% проти 4/25 - 16%). Не менш ніж 10 очок набрали троє представників Прометея – Білан (10), Харрісон (15) та Доу (17), в якого ще й 8 підбирань і 6 асистів.

Друга перемога чемпіона України у Лізі чемпіонів і покращений настрій в очікуванні на свого суперника в плей-ін. Він визначиться наступного тижня.

Різен Людвігсбург - Прометей - 60:71 (20:12, 14:19, 11:28, 15:12).

Різен Людвігсбург: Бартоло 3 + 6 підбирань, Й. Патрік 2, Мохіка 0, Сімон 17 + 5 підбирань, Вудард 8 + 5 підбирань – старт; Елкінс 1, Бехре 3, Герцог 2, Дж. Патрік 6, Радебойг 12 + 7 підбирань, Угбо 0, Вольфарт-Боттерманн 6 + 5 підбирань

Прометей: Доу 17 + 8 підбирань + 6 передач, Харрісон 15 + 6 підбирань, Липовий 8, Петров 6 + 7 підбирань, Білан 10 + 6 підбирань – старт; Беліков 0, Еванс 6 + 10 підбирань, Лукашов 0, Сидоров 9.

Як повідомляв OBOZREVATEL, позаминулого туру чемпіон України програв в Іспанії місцевому "Тенерифе" ( 78:80).

У третьому турі "Прометей" з рахунком 87:79 здолав італійський "Динамо Сассарі".

Зустріч 2-го туру проти "Людвігсбурга" відбулася на паркеті київського Палацу спорту та завершилася поразкою 64:86.

6 жовтня у першому турі "Прометей" із сиреною поступився "1939 Канаріас" – іспанському клубу з міста Сан-Крістобаль-де-ла-Лагуна, також відомому під спонсорською назвою "Леново Тенеріфе".