"Прометей" у напруженому матчі програв у Лізі чемпіонів ФІБА

4 хвилини
3,5 т.
Тенеріфе зіграв у черговому турі Ліги чемпіонів

Баскетбольний клуб "Прометей" зі Слобожанського (Дніпропетровська область) програв у матчі 3-го туру Ліги чемпіонів ФІБА. В Іспанії підопічні Ронена Гінзбурга з рахунком 78:80 поступилися місцевому "Тенерiфе".

Тенеріфе - Прометей

Господарі краще розпочали матч і виграли першу половину. Підопічні Чуса Відорети результативно грали у трисекундній та з високим відсотком атакували з дальньої дистанції. Прометею заважали втрати та невдалий захист у фарбі, але ще у другій половині другої чверті чемпіон України зумів втримати ривок суперника, який на певному відрізку дистанції втік на максимальні 16 очок.

Відео дня
Ронен Гінзбург

Але команда Ронена Гінзбурга знайшла можливість краще захиститися і не дозволила господарям збільшити перевагу перед великою перервою. Після двох чвертей господарі мали 7-очкове лідерство.

Найкращий відрізок у матчі Прометей провів у третій чверті, під час якої команда Гінзбурга не тільки наздогнала суперника, а й отримала 6 очок переваги. Справжнім ікс-фактором для чемпіона України став В’ячеслав Петров, який провів свій найкращий матч у кар’єрі у Лізі чемпіонів. Український бігмен, реалізував 5 з 5 триочкових та 7 з 7 кидків з гри, набравши за матч 19 очок.

Прометей продовжив лідирувати і в четвертій чверті, отримавши за 4 з половиною хвилини до кінця матчу максимальні 7 очок переваги, але… На жаль, втримати переможний рахунок українському клубу не вдалося: команда Гінзбурга пропустила ривок Тенеріфе 12:3, провалила заключний відрізок матчу у нападі та надала занадто багато можливостей іспанцям, які вони використали.

Тенерифе все ж таки повернув собі лідерство в клатчі та довів матч до перемоги з рахунком 80:78.

Прометей зазнав третьої поразки у чотирьох матчах Ліги чемпіонів, але вже в матчі проти Динамо Сассарі, в разі перемоги, може гарантувати собі третє місце в групі та вихід у плей-ін.

Ліга чемпіонів. Груповий раунд, 4-й тур

Тенерифе — Прометей 80:78 (26:18, 18:19, 17:24, 19:17)

Прометей: Харрісон 17, Кеннеді 13 + 5 підбирань, Доу 10 + 6 передач + 6 підбирань, Еванс 7 + 8 підбирань + 3 передачі, Липовий 3 — старт, Петров 19 + 5 підбирань, Сидоров 5, Білан 4, Беліков 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Прометей" у минулому турі з рахунком 87:79 здолав італійський "Динамо Сассарі".

У 2-му турі "Прометей" на паркеті київського Палацу спорту з рахунком 64:86 програв Людвігсбургу з однойменного німецького міста.

6 жовтня в першому турі "Прометей" із сиреною поступився "1939 Канаріас" – іспанському клубу з міста Сан-Крістобаль-де-ла-Лагуна, так само відомому під спонсорською назвою "Леново Тенеріфе".