"Прометей" у напруженому матчі програв у Лізі чемпіонів ФІБА

4 хвилини
3,5 т.
Тенеріфе зіграв у черговому турі Ліги чемпіонів

Баскетбольний клуб "Прометей" зі Слобожанського (Дніпропетровська область) програв у матчі 3-го туру Ліги чемпіонів ФІБА. В Іспанії підопічні Ронена Гінзбурга з рахунком 78:80 поступилися місцевому "Тенерiфе".

Тенеріфе - Прометей

Господарі краще розпочали матч і виграли першу половину. Підопічні Чуса Відорети результативно грали у трисекундній та з високим відсотком атакували з дальньої дистанції. Прометею заважали втрати та невдалий захист у фарбі, але ще у другій половині другої чверті чемпіон України зумів втримати ривок суперника, який на певному відрізку дистанції втік на максимальні 16 очок.

Ронен Гінзбург

Але команда Ронена Гінзбурга знайшла можливість краще захиститися і не дозволила господарям збільшити перевагу перед великою перервою. Після двох чвертей господарі мали 7-очкове лідерство.

Найкращий відрізок у матчі Прометей провів у третій чверті, під час якої команда Гінзбурга не тільки наздогнала суперника, а й отримала 6 очок переваги. Справжнім ікс-фактором для чемпіона України став В’ячеслав Петров, який провів свій найкращий матч у кар’єрі у Лізі чемпіонів. Український бігмен, реалізував 5 з 5 триочкових та 7 з 7 кидків з гри, набравши за матч 19 очок.

Прометей продовжив лідирувати і в четвертій чверті, отримавши за 4 з половиною хвилини до кінця матчу максимальні 7 очок переваги, але… На жаль, втримати переможний рахунок українському клубу не вдалося: команда Гінзбурга пропустила ривок Тенеріфе 12:3, провалила заключний відрізок матчу у нападі та надала занадто багато можливостей іспанцям, які вони використали.

Тенерифе все ж таки повернув собі лідерство в клатчі та довів матч до перемоги з рахунком 80:78.

Прометей зазнав третьої поразки у чотирьох матчах Ліги чемпіонів, але вже в матчі проти Динамо Сассарі, в разі перемоги, може гарантувати собі третє місце в групі та вихід у плей-ін.

Ліга чемпіонів. Груповий раунд, 4-й тур

Тенерифе — Прометей 80:78 (26:18, 18:19, 17:24, 19:17)

Прометей: Харрісон 17, Кеннеді 13 + 5 підбирань, Доу 10 + 6 передач + 6 підбирань, Еванс 7 + 8 підбирань + 3 передачі, Липовий 3 — старт, Петров 19 + 5 підбирань, Сидоров 5, Білан 4, Беліков 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Прометей" у минулому турі з рахунком 87:79 здолав італійський "Динамо Сассарі".

У 2-му турі "Прометей" на паркеті київського Палацу спорту з рахунком 64:86 програв Людвігсбургу з однойменного німецького міста.

6 жовтня в першому турі "Прометей" із сиреною поступився "1939 Канаріас" – іспанському клубу з міста Сан-Крістобаль-де-ла-Лагуна, так само відомому під спонсорською назвою "Леново Тенеріфе".