"Прометей" iз сиреною програв у 1-му турі Ліги чемпіонів ФІБА

3 хвилини
5,6 т.
Прометей програв Тенеріфе

Чемпіон України з баскетболу "Прометей" із Слобожанського програв 70:73 в 1-му турі Ліги чемпіонів ФІБА. На паркеті Палацу спорту "Юність" підопічні Ронена Гінзбурга поступилися "1939 Канаріас" – іспанському клубу з міста Сан-Крістобаль-де-ла-Лагуна, так само відомому під спонсорською назвою "Леново Тенеріфе".

Матч розвивався драматично. Перша чверть пройшла в рівній боротьбі, де обидві команди демонстрували закритий баскетбол.

Прометей – Тенеріфе

Українці більшу частину часу були в ролі тих, хто наздоганяє, але змогли піти на першу перерву з позитивним гандикапом 19:18. У другому наші баскетболісти накрутили темп і організували ривок 11:1.

Щільний захист разом із точними кидками дозволили "Прометею" відправити суперника в нокдаун.

Однак друга половина перевернула гру. Іспанці просто знищили українську команду, вигравши третю десятихвилинку 26:4.

У четвертому відрізку господарі змогли знайти в собі сили повернутися в гру і навіть вели в рахунку, але в підсумку пропустили точний триочковий, який влучив практично із сиреною.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 22 вересня "Прометей" переміг київський "Будівельник" і вперше у своїй історії завоював Суперкубок України. Матч у столичному Палаці спорту завершився з рахунком 104:99.