"Прометей" зазнав другої поразки в Лізі чемпіонів ФІБА

3 хвилини
2,8 т.
Прометей Людвігсбург

Баскетбольний клуб "Прометей" зі Слобожанського (Дніпропетровська область) зазнав поразки в матчі 2-го туру Ліги чемпіонів ФІБА. На паркеті київського Палацу спорту підопічні Ронена Гінзбурга з рахунком 64:86 поступилися "Людвігсбургу" з однойменного німецького міста.

Команди з різними здобутками підійшли до свого поєдинку. Прометей стартував у турнірі з прикрої домашньої поразки від іспанського Тенеріфе (70:73), а німці, зі свого боку, впевнено виграли домашній матч у італійського Динамо Сассарі (94:81).

Прометей – Людвігсбург

Той поєдинок Людвігсбург виграв завдяки високому агресивному пресингу, і цю ж тактику німецька команда запропонувала Прометею, який не справився з цим – у результаті багато втрат, проблеми з початком атак. У захисті, здавалось, Прометей грав непогано, щільно, але гості передусім за рахунок триочкових пішли у відрив.

Часом у першій половині Людвігсбург виходив уперед на 8 очок, Прометей скорочував до мінімуму, але знову відпускав суперника. Під кінець другої половини перевага Людвігсбурга сягнула невтішних 11 очок, але триочковий Стефенса дозволив Прометею піти на велику перерву з -8.

Після перерви малюнок гри не змінився. Людвігсбург надійно грав у захисті, не даючи легко почуватись господарям, натомість в атаці у німецького клубу більшість атак проходило, що дозволяло німецькій команді нарощувати свою перевагу, яка сягнула 19 очок перед останньою перервою і "перевалила" за 20 очок в останній чверті.

Прометей  – Людвігсбург

У третьому турі чемпіон України зіграє з італійським "Динамо Сассарі". Матч відбудеться 27 жовтня о 21:30.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 6 жовтня в першому турі "Прометей" із сиреною поступився "1939 Канаріас" – іспанському клубу з міста Сан-Крістобаль-де-ла-Лагуна, так само відомому під спонсорською назвою "Леново Тенеріфе".