"Київ-Баскет" переможно стартував у 2-му раунді Кубку Європи ФІБА

3 хвилини
942
Київ-Баскет переміг Антверп

Столичний "Київ-Баскет" у першому турі другого етапу Кубку Європи ФІБА з рахунком 90:82 обіграв нідерландський "Антверп". Матч квартету J відбувся на паркеті столичного Палацу спорту "Венето".

Господарі впевнено ввійшли в боротьбу з бельгійськими гостями. Киянам вдалося швидко захопити стартову перевагу та надалі зміцнювати її.

Київ-Баскет – Антверп

Головним чинником вдалого старту Київ-Баскета стала суттєва перевага в реалізації. Зокрема за триочковими в першій половині господарі майже вдвічі випередили гостей: 8/18 проти 3/12.

При цьому 4 із семи дальніх спроб за перші дві чверті реалізував Вудсон, який із 14 очками став найрезультативнішим за першу половину. Загалом кияни здобули 17 очок запасу за першу половину.

Втім, із поновленням гри після великої перерви перебіг боротьби змінився. У господарів збився приціл, натомість гості посилили гру під щитами та додали агресії в атаці. Як наслідок, дистанція між суперниками стала поступово скорочуватися.

Після середини четвертої чверті команди розділяло лише шість очок. Однак господарі зосередилися на заключних хвилинах гри та довели матч до перемоги.

Наступний матч Київ-Баскет грає 15 грудня також вдома проти італійської Реджиани.

КУБОК ЄВРОПИ ФІБА

Група J. 1 тур

Київ-Баскет (Україна) – Антверпен (Бельгія) – 90:82 (23:20, 26:12, 18:25, 23:25)

Нагадаємо, що в першому груповому етапі столичні баскетболісти поступилися "Хапоелю" з Ейлата (62:71), а раніше обіграли польський "Трефл Сопот". Зустріч суперників групи B на паркеті "Ergo Arena" у Гданську завершилася з рахунком 65:66.

Ключовий кидок був забитий за 1,8 секунди до фінальної сирени. Відзначився Майкл Кефі.

До цього столичні баскетболісти програли "Рілські спортист" із Болгарії (96:80), а до цього перемогли ізраїльський "Хапоель" із Ейлата (78:86).

У першому турі підопічні Багатскіса мінімально здолали "Сопот" (69:68)