"Київ-Баскет" кидком із сиреною здобув перемогу у Кубку Європи ФІБА

4 хвилини
9,0 т.
Київ-Баскет переміг у гостях Сопот

Столичний "Київ-Баскет" у четвертому турі Кубку Європи ФІБА обіграв польський "Трефл Сопот". Зустріч суперників групи B на паркеті "Ergo Arena" у Гданську завершилася з рахунком 65:66.

Ключовий кидок був забитий за 1,8 секунди до фінальної сирени. Відзначився Майкл Кефі.

Кияни провали другу половину першої чверті. Якщо перші п'ять хвилин команди йшли на рівних, то далі гравці Київ-Баскету перестали потрапляти у кільце, тому рахунок із 12:10 перетворився на 22:10.

Сопот – Київ-Баскет

У другій чверті гості продовжували невдало грати у нападі, намагаючись знайти ключі до агресивної гри у захисті суперника, але водночас підопічні Багатскіса налагодили свою гру у захисті. На початку чверті обидві команди потроху набирали очки, але з рахунку 32:16 вже нашій команді вдався ривок 8:0, який підправив її становище. У результаті на велику перерву команди пішли за рахунку 34:26.

З показників першої половини варто відзначити слабку реалізацію Київ-Баскету – всього 27,8%, при цьому жоден із 9 триочкових не досяг цілі. Трефл Сопот за цей час потрапив 42,8% кидків і 2 з 8 триочкових.

Куди краще наша команда заграла у третій чверті – почалося все з ривку 8:2, потім Томсон та Вудсон потрапили по триочковому, зрівнявши рахунок 40:40. Після цього кияни навіть вийшли вперед на 5 очок, але Трефл Сопот зумів зібратись і до перерви повернути собі перевагу, хоч і мінімальну – 50:49.

На початку четвертої чверті у Київ-Баскета знову стався провал – всього 2 очки за 5 хвилин при 9 пропущених очках. І знову довелося відігравати відставання у 8 очок. І Київ-Баскету це вдалося за 30 секунд до кінця четвертої чверті. В останній атаці господарів Яннік Франке не влучив триочковий, але м'яч залишався у них – у підсумку Брендон Янг за дві секунди до кінця відправив м'яч до кошика.

Київ-Баскет мав 1,8 секунди для кидка, і їм вдалося вирвати перемогу! Триочковий гейм-віннер на рахунку Кеффі!

Як повідомляв OBOZREVATEL, у минулому турі "Київ-Баскет" програв "Рілські спортист" із Болгарії. Гостьова зустріч на "Арені Самоків" завершилася з рахунком 96:80.

У минулому турі столична команда перемогла ізраїльський "Хапоель" із Ейлата (78:86).

У першому турі підопічні Багатскіса мінімально обіграли "Сопот" (69:68)