"Київ-Баскет" програв у Кубку Європи ФІБА і не зміг достроково вийти у 2-й раунд

4 хвилини
2,1 т.
Київ-Баскет програв Хапоелю

Столичний "Київ-Баскет" у п'ятому турі Кубка Європи ФІБА програв "Хапоелю" з Ейлата і не зміг достроково вийти у другий раунд групового етапу. Зустріч у квартеті B на паркеті столичного Палацу спорту "Венето" завершилась із рахунком 62:71.

Київ-Баскет – Хапоель

Гості краще за киян провели першу половину і ще до великої перерви відривалися у рахунку на 11 очок. Хапоель реалізував 4 з 7 триочкових, у той час як господарі закинули лише 1 з 11 дальніх атак. Команда Айнарса Багатскіса виграла підбирання та спровокувала в ізраїльтян 9 втрат за половину, але поганий відсоток реалізації, який становив за 20 хвилин гри лише 26.3%, не дозволив господарям втримати суперника до великої перерви.

Третя чверть стала найкращим відрізком від киян. Український клуб зумів не тільки відіграти відставання, а й на певному відрізку вийти вперед, вигравши чверть 22:20. В контексті атаки це був найкращий відрізок у виконанні Київ-Баскета.

Але, на жаль, втримати суперника у четвертій десятихвилинці Київ-Баскету не вдалося. Господарі знову зменшили оберти в нападі та невдало зіграли в захисті, пропустивши за чверть 23 очки. Дуже потужний матч у ізраїльтян провів Брайон Аллен, який до 19 очок додав 13 передач. Гості закинули 9 з 16 триочкових (56.3%) та реалізували 46.6% кидків з гри, що і дозволило Хапоелю взяти реванш за домашню поразку.

Київ-Баскет провів невдалу гру в нападі та зазнав другої поразки в євросезоні, програвши на своєму майданчику з рахунком 62:71.

Заключний матч групового раунда кияни зіграють 17 листопада вдома проти болгарського Рілскі. В цій грі команді Айнарса Багатскіса обов'язково треба здобувати перемогу.

Кубок Європи ФІБА. Груповий раунд, 5-й тур

Київ, СК Венето-Спорт

Київ-Баскет — Хапоель Ейлат 62:71 (14:16, 11:12, 22:20, 15:23)

Київ-Баскет: Скапінцев 10, Вашингтон 10 + 11 підбирань, Кеффі 7 + 7 передач, Войналович 0, Вудсон 0 — старт, Гарретт 15 + 7 підбирань, Анікієнко 9, Томпсон 8, Тиртишник 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, минулого туру "Київ-Баскет" обіграв польський "Трефл Сопот". Зустріч суперників групи B на паркеті "Ergo Arena" у Гданську завершилася з рахунком 65:66.

Ключовий кидок був забитий за 1,8 секунд до фінальної сирени. Відзначився Майкл Кефі.

Раніше столичні баскетболісти програли "Рілськi спортист" із Болгарії (96:80), а до цього перемогли ізраїльський "Хапоель" із Ейлата (78:86).

У першому турі підопічні Багатскіса мінімально здолали "Сопот" (69:68)