"Київ-Баскет" переможно стартував у Кубку Європи ФІБА

3 хвилини
3,5 т.
Київ-Баскет

Столичний "Київ-Баскет" у першому турі Кубка Європи ФІБА обіграв польський "Трефл Сопот". Зустріч суперників по групі B на паркеті київського Палацу спорту "Венето" завершилася з рахунком 69:68.

У першій чверті на майданчику панувала рівна гра, гості намагалися захопити лідерство, але Київ-Баскет не відпускав їх у рахунку. Натомість, під завісу стартового ігрового відрізку, підопічні Айнарса Багатскіса самі заволоділи ініціативою і завдяки дальньому влучанню виграли чверть з перевагою у 3 очки.

Київ-Баскет – Сопот

У наступній 10-хвилинці малюнок гри особливо не змінився. Трефл намагався поновити паритет, але зробити цього полякам не вдавалося. Хоча, в одному з епізодів, відставання Сопота від киян становило всього одне очко. Втім, перед великою перервою господарі збільшили відрив до +5.

Відпочинок пішов на користь Трефлу, який зробив ривок у +6 та вийшов уперед уперше від стартової чверті. Однак команда Айнарса Багатскіса швидко повернула собі лідерство. У підсумку, перед заключною чвертю гандикап у Київ-Баскета так і залишився +5.

Як і належить матчам такого рівня, вирішальна чверть стала найзапеклішою та найнервовішою. Впродовж заключного ігрового відрізку Сопот таки зумів наздогнати Київ-Баскет і навіть повести у рахунку. Однак бджоли відпускати перемогу із рук не збиралися і знову вийшли вперед. Зокрема, за кілька секунд до сирени Гаррет закинув триочковий і, здавалося, зняв усі питання щодо переможця. Втім, Трефл відповів також влучним кидком з-за дуги, скоротивши відставання до 1 пункту. За 3 секунди до кінця чверті поляки отримали шанс на атаку, але, на щастя для нашої команди, реалізувати її не зуміли. Тож перемога Київ-Баскета – 69:68.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у неділю, 10 жовтня, "Київ-Баскет" успішно провів свій черговий матч у регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose, вигравши у "Дніпра" 78:73.