"Київ-Баскет" зазнав першої поразки у Кубку Європи ФІБА

3 хвилини
723
Київ-Баскет

Столичний "Київ-Баскет", у середу, 27 жовтня, у 3-му турі Кубка Європи ФІБА програв "Рілскі спортист" із Болгарії. Гостьова зустріч на "Арені Самоків" завершилася з рахунком 96:80.

Більшу частину ігрового часу першої половини матчу на майданчику розгорталася рівна боротьба. Господарі змогли забезпечити на велику перерві 5 очок переваги. На їхньому боці стали краща результативність та перевага під щитами.

"Рілскі спортист" – "Київ-Баскет"

Лідерами атак "Рілскі" були гравці, які в січні вже перетиналися з киянами: Брендон Браун (16 очок) та Трей Портер (13). У "Київ-Баскета" 14 очок за першу половину набрав Майкл Кеффі.

По перерві гості додали агресії. Здавалося, кияни поступово обертають гру на свою користь. На заключну 10-хвилинку вони відіграли відставання та вийшли вперед на 6 очок.

Однак у заключній чверті гра пішла за сценарієм останньої зустрічі в попередньому сезоні, коли "Київ-Баскет" програв у Самокові. Гості провалили заключну частину матчу, не змогли нейтралізувати та відповісти на дальні влучання господарів і в підсумку поступилися.

У складі "Рілскі" Брендон Браун набрав у підсумку 27 очок, а ще чотири гравці перетнули межу в 10 набраних очок. У киян Кеффі набрав 19 очок, у Гарретта та Скапінцева по 14, у Томпсона 12.

Це перша поразка "Київ-Баскета" на груповому етапі поточного розіграшу Кубка Європи ФІБА та перша перемога "Рілскі".

Як повідомляв OBOZREVATEL, минулого туру "Київ-Баскет" переміг ізраїльський "Хапоель" з Ейлата. Гостьова зустріч на "Бегін Арені" завершилась із рахунком 78:86.