"Київ-Баскет" із перемогою вийшов до топ-16 Кубку Європи ФІБА

4 хвилини
6,1 т.
Київ-Баскет вийшов у наступний раунд

Столичний "Київ-Баскет" у шостому турі Кубку Європи ФІБА з рахунком 84:62 обіграв болгарський "Рілскі" та вийшов у другий етап турніру. Матч квартету B відбувся на паркеті столичного Палацу спорту "Венето".

Рілскі останнім часом став незручним суперником для Київ-Баскету, обігравши киян минулого сезону Кубка Європи ФІБА і вигравши +16 у команди Багатскіса у домашньому матчі цього сезону турніру.

Київ-Баскет – Рілскi

На кону їхнього київського поєдинку була путівка до наступного раунду турніру, причому обидві команди влаштовувала лише перемога.

Кияни спокійно та впевнено розпочали зустріч, зробивши ривок 9:2. До середини гості підібралися впритул до киян у рахунку, але останні хвилини гравці Київ-Баскета знову провели впевненіше як в атаці, так і в захисті, забезпечивши собі непоганий заділ – 23:13.

Старт другої чверті Рілскі провалив – за шість хвилин гості не реалізували жодного кидка та рахунок став 36:13. Тайм-аут тренера Рілскі трохи струснув команду, але Київ-Баскет зберіг здобуту перевагу до великої перерви – 41:21.

Переламати перебіг зустрічі гостям у третій чверті Київ-Баскет не дозволив, продовжуючи збільшувати свою перевагу, яка перед останньою чвертю досягла 29 очок.

Останню десятихвилинку обидві команди зіграли у задоволення, без агресивної гри у захисті й у підсумку завершили зустріч із рахунком 84:62.

Найкращим гравцем матчу став захисник киян Бернард Томпсон, який набрав 28 очок та зробив 5 підбирань.

Київ-Баскет пробився до наступного кола змагань (топ-16). Він також буде зіграний у вигляді групового турніру з чотирьох команд у групі та пройде з 8 грудня до 9 лютого. Склад групи киян буде відомо сьогодні, 17 листопада, після завершення всіх матчів останнього туру.

Київ-Баскет (Україна) Рілскі (Болгарія) 84:62 (23:13, 18:8, 26:17, 17:24)

Київ-Баскет: Кеффі 9, Вашингтон 8 + 6 підбирань, Вудсон 5 + 6 підбирань, Скапінцев 7 + 6 підбирань, Войналович 11 – старт; Томпсон 28 + 5 підбирань, Гарретт 7 + 7 підбирань, Тиртишник 6, Сидорук 3, Анікієнко 0, Іванов 0

Нагадаємо, що тиждень тому столичні баскетболісти поступилися "Хапоелю" з Ейлата (62:71).

Як повідомляв OBOZREVATEL, позаминулого туру "Київ-Баскет" обіграв польський "Трефл Сопот". Зустріч суперників групи B на паркеті "Ergo Arena" у Гданську завершилася з рахунком 65:66.

Ключовий кидок був забитий за 1,8 секунд до фінальної сирени. Відзначився Майкл Кефі.

Раніше столичні баскетболісти програли "Рілскiй спортист" із Болгарії (96:80), а до цього перемогли ізраїльський "Хапоель" із Ейлата (78:86).

У першому турі підопічні Багатскіса мінімально здолали "Сопот" (69:68)