ФБУ поблагодарила Президента Украины за натурализацию американского баскетболиста Рэндла
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![ФБУ поблагодарила Президента Украины за натурализацию американского баскетболиста Рэндла](https://i.obozrevatel.com/2015/8/27/611307.png?size=1944x924)
Вельмишановний Петро Олексійовичу, Федерація баскетболу України щиро вдячна Вам за позитивне вирішення питання щодо надання українського громадянства плеймейкеру національної збірної України Джерому Рендлу.
Нині більшість європейських баскетбольних збірних мають у своїх складах натуралізованих гравців. Залучення до збірної України розігруючого, який пройшов американську баскетбольну школу, значно підвищить конкурентоздатність нашої команди на ЄвроБаскеті 2015, що стартує 5 вересня.
Маємо надію, що успіхи збірної України на міжнародній арені внесуть і свою лепту до позитивного іміджу нашої країни в світі, а також згуртують українців у підтримці національної команди на чемпіонаті Європи.