Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | Орест Сохар: Пригожин разогревает люмпен, натравливая его на состоятельный класс... Скоро – погромы?

Пригожин разогревает люмпен, натравливая его на состоятельный класс... Скоро – погромы?

Кухар Путіна непомітно вийшов на новий для себе рівень. Одна справа – ганяти по Африці зулусів та набирати безправних зеків на війну, а ось погрожувати російським олігархам, корумпованим чиновникам та просто багатим експропріацією їхніх капіталів – то цілковита нова місія:

Видео дня

Придворний путінський гангстер ляпнув, що росіян потрібно позбавити розкішного життя: "Треба відібрати все, і чим швидше, тим краще. Самим треба відібрати, тоді всі будуть у рівних умовах, і багато хто піде (на війну)".

Свого часу Ленін також розпалював у Росії ворожнечу між різними верствами населення, сховану під вивіскою класової теорії. Принцип комунізму "відібрати все у багатих і розподілити порівну між бідними" подобався селянам і робочим, а тому комуністи доволі швидко зібрали революційну масу і скинули царя. Правда, потім замість багатств росіяни отримали колгоспи, але то вже інша історія.

Зараз Прігожин і Путін затягують ту ж саму пісню: вони намагаються зібрати армію бідноти, щоб кинути її на забій в Україну. Але вони забули історію: плебс 105 років тому не хотів воювати, бачив ворога у Зимовому палаці Петербурга. Сьогодні ситуація мало відрізняється від 1917-го. Помирати за Путіна люмпен не поспішає.

Зараз Прігожин окучує радикальний електорат, традиційно путінський, і не виходить з орбіти кремля. То хто зна, куди він поведе свою армію бідноти, коли режим похитнеться. Не сумнівайтеся, навіть кухар знає, що історія Росії – це історія палацових переворотів та інтриг.

Припускаю, що ймовірність чергового люмпенського перевороту в Московії надзвичайно висока.

Підписуйтеся на "Орестократію (https://t.me/orestokratiia)". Разом спостерігати за блазнями цікавіше.