"Могилизация" как причина психологической гражданской войны в России

1 минута
25,6 т.
'Могилизация' как причина психологической гражданской войны в России

Після оголошення Путіним мобілізації, яку вже назвали МОГІЛІЗАЦІЄЮ, розпочався процес суспільно-політичного "ПЕРЕВЗУВАННЯ" так званої еліти та середнього класу РФ.

Видео дня

Коли мова йшла про підтримку "трьохденної переможної ВІЙНИ на Україні" по телевізору, то одна справа, а коли треба САМОМУ брати участь у цій війні - це зовсім інше.

Саме тому, так званий середній клас, почав МАСОВО виїздить із Росії, щоб уникнути мобілізації, а простий народ, в якого немає грошей для закордонних поїздок, вимагає (щоправда в соціальних мережах) першочергового призову на війну високопосадовців та чиновників, а не простих росіян. Обмін українських героїв на кума Путіна також підсилив нерозуміння середньостатистичного росіянина: за що і за кого воює в Україні Путінська Росія…

Показовою у сенсі початку психологічної громадянської війни в Путінській Росії є зміна позиції муфтія Чечні, який 25 лютого називав війну ледь не священною для мусульман Росії, а нині розкритикував Кадирова за відправку так званих добровольців на війну проти України!

Переконаний, що нині для України вкрай важливо "підкидати хмиз у багаття" цього поки що початкового етапу протистояння владної верхівки і простого народу РФ. Важливо також політичними та дипломатичними методами переконувати Грузію, Ізраїль…обмежити в‘їзд росіян в їхні країни, як це вже зробили балтійські держави та Фінляндія.

І не забуваємо, що за ПЕРЕМОГУ треба боротися на всіх фронтах і на внутрішньоросійському в тому числі.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...