УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

В "Борисполе" може з’явитись WOG CAFEе

4,2 т.
В  'Борисполе' може з’явитись WOG CAFEе

Як передає 5.ua, компанія WOG бере участь у тендері на розміщення кафе на території київського аеропорту.

Видео дня

Цей факт підтвердили у прес-службі компанії, наголосивши, що "дійсно компанія подала заявку, що всі процедури дотримано, зокрема внесли заставу більше 2 млн гривень згідно конкурсних вимог". В компанії запевняють, що "готові відкривати WOG CAFE у Борисполі вже завтра, з огляду на досвід роботи у інфраструктурних об’єктах". В прес-службі також повідомили, що компанія стратегічно зацікавлена у розміщенні WOG CAFЕ у транспортних хабах, в т.ч. в аеропорту "Бориспіль" з точки зору диверсифікація бізнесу.

​Нагадаємо, в 2016 році року WOG вже відкрив кафе в аеропорту "Київ" (Жуляни), а також має 16 кафе в потягах Інтерсіті.

Зазначимо, вартість контракту оренди строком на 10 років перевищує 42 млн гривень.

Процедура конкурсу на право оренди нерухомого державного майна Міжнародного аеропорту "Бориспіль" вперше здійснюється через Фонд державного майна України, повідомляє газета "Відомості приватизації".

Читайте: Компания WOG вошла в 20-ку лучших работодателей страны

Зазначається, що в оренду на 10 років здається приміщення закладу громадського харчування з облаштуванням кафе-бару загальною площею 315 квметрів на третьому поверсі пасажирського термінала "D". Вартість орендної плати в місяць становить понад 350 000 гривень. Конкурс буде проведено 2 березня, причому термін приймання документів – за 3 робочих дні до дати проведення конкурсу.

Процедура проводиться з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону, на якому визначається переможець згідно з умовами та зобов’язаннями учасника.

Основні умови конкурсу:

• Найбільший запропонований розмір орендної плати порівняно зі стартовим.

• Ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням.

• Дотримання нормативних вимог щодо експлуатації об’єкта.

• Компенсація переможцем конкурсу протягом 15 днів з моменту підписання договору оренди витрат за виконану незалежну оцінку об’єкта оренди платнику оцінки.

• Своєчасна сплата визначеного завдатку державного бюджету України та балансоутримувачу у співвідношенні, визначеному законодавством.

Детальні умови наведені в тексті публікації.

​Так, проведення тендерної процедури стосовно здачі в оренду приміщення аеропорту "Бориспіль" принесе до бюджету державного підприємства понад 42 млн гривень орендної плати. Тендерні процедури відбуваються в рамках реформування Мінінфраструктури, метою яких є розвиток нових та покращення вже існуючих напрямків авіасполучення. Прихід на український ринок нових авіакомпаній сприятиме підвищенню якості послуг та пониженні цін на авіаперевезення. "До кінця року, окрім Ryanair, на український ринок можуть зайти ще дві бюджетні авіакомпанії", –заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі "5 каналу". Генеральний директор аеропорту Павло Рябікін підкреслив, що в "Борисполі" готові прийняти будь-яку кількість авіакомпаній відповідно до інфраструктурних можливостей аеропорту.