Українська тенісистка обіграла росіянку та вийшла до фіналу супертурніру в Римі, не подавши суперниці руки

18,9 т.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна вперше у кар'єрі стала фіналісткою турніру серії WTA 1000. Наша співвітчизниця пробилася до вирішального матчу змагань у столиці Італії Римі Internazionali BNL d'Italia, призовий фонд яких складає 3,5 мільйона доларів.

Путівку у фінал Калініна здобула у протистоянні з росіянкою Веронікою Кудерметовою, опір якої українця зламала у трьох партіях – 7:5, 5:7, 6:2. Для цього 26-річній уродженці Нової Каховки знадобилося 2 години 51 хвилину.

За цей час Ангеліна здійснила дев'ять подач навиліт і реалізувала п'ять із 10 брейкпоінтів. У пасиві українці дві подвійні помилки, які ніяк не вплинули на підсумковий результат.

Відразу після перемоги Калініна традиційно для себе не стала тиснути руку росіянці. "Дуже важливо вигравати кожен матч через те, через що зараз проходить Україна. Я дуже сподіваюся, що подарую крихітний промінчик світла, можливо, якісь позитивні емоції для своєї країни", – сказала тенісистка у коментарі після поєдинку.

Зазначимо, що за перемогу в Римі Ангеліна посперечається з переможницею пари Олена Рибакіна (Казахстан) – Олена Остапенко (Латвія).

Як повідомляв OBOZREVATEL, на старті турніру Internazionali BNL d'Italia Ангеліна Калініна розгромила іншу росіянку – Анну Блінкову з Москви.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!