Українська тенісистка розгромила росіянку на престижному турнірі у Римі

7,8 т.

Друга ракетка України Ангеліна Калініна (№47 WTA) упевненою перемогою стартувала на турнірі на турнірі WTA 1000 в Італії. 26-річна уродженка Нової Каховки пропускала перше коло, а у другому у двох сетах розгромила Ганну Блінкову з Москви (№73 WTA).

Зустріч тривала 85 хвилин та завершилася на користь нашої співвітчизниці з рахунком 6:2, 6:2. За цей час Ангеліна зробила 7 ейсів, припустившись єдиної подвійної помилки.

Для Калініної це стало другою перемогою поспіль у очному протистоянні з Блінковою. До цього п'ять разів поспіль українка поступалася москвичці, але у грудні 2022-го на турнірі WTA 125 у Ліможі перервала цю серію.

Успіх у грі з росіянкою став для Калініної першою перемогою за останні п'ять матчів. До цього вона вигравала два місяці тому у першому колі WTA 1000 в Індіан-Уеллс.

Наступною суперницею українською тенісисткою у третьому колі турніру в Римі буде переможниця пари Софія Кенін (США, SR) – Аріна Соболенко (2).

Як повідомляв OBOZREVATEL, друга ракетка світу Аріна Соболенко дала велике інтерв'ю американським ЗМІ, де заявила, що не переживає через війну в Україні, зазначивши, що "ми просто спортсмени".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!