Канада слідом за росіянами обіграла США та вийшла до фіналу ЧС із хокею

11,3 т.
Канада США

Збірна Канади стала першим фіналістом чемпіонату світу з хокею 2021 року, який у ці дні проходить у столиці Латвії Ризі. "Кленові листки" в північноамериканському дербі перемогли США і вийшли до вирішального матчу турніру – 4:2.

Канадці, які в чвертьфіналі залишили за бортом росіян, знову вважалися аутсайдерами, що не завадило їм пройти далі турнірною сіткою. Героєм зустрічі з американцями став нападник Ендрю Манджапане, який представляє "Калгарі Флеймз". Він записав на свій рахунок два голи.

Канада вийшла до фіналу ЧС-2021.
США атакують ворота Канади.

Ще дві шайби в складі переможців закинули нападник "Рокфорд Айсхогс" Брендон Пірі та форвард підмосковного "Витязя" Джастін Денфорт (у порожні ворота).

Канада в атаці.
США закинули дві шайби в півфіналі Канаді.

Зазначимо, що Канада виступає на ЧС-2021 складом, який далекий від основного. Саме це багато в чому стало причиною історичного антирекорду команди, яка вперше в історії програла на світовій першості три стартові зустрічі. "Кленові листки" потрапили до плей-оф лише завдяки перемозі Німеччини над Латвією у заключному матчі групового етапу.

Канадці виграли північноамериканське дербі.
Матч США – Канада.

Як повідомляв OBOZREVATEL, російський коментатор Дмитро Губернієв назвав провалом поразку збірної Росії від Канади в чвертьфіналі чемпіонату світу. Журналіст зазначив, що його співвітчизники програли 153-му складу канадської команди.