"Динамо" за три хвилини обіграло "Зорю" в УПЛ

16,8 т.
Зоря - Динамо

Київське "Динамо" у центральному поєдинку 18-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі (УПЛ) обіграло луганську "Зорю".

Поєдинок у Запоріжжі на "Славутич-Арені" завершився з рахунком 0:2.

Матч розпочався за невеликої переваги "Зорі", і луганчани змогли створити кілька напівгострих моментів, але починаючи з 10-ї хвилини, кияни стали перехоплювати ініціативу. Кілька помилок господарів в центрі поля, ледь не привели до напруженості у воріт Василя.

Високий пресинг "біло-синіх" створював явні проблеми футболістам "Зорі". Останнім з великими труднощами вдавалося вийти з оборони в атаку.

Віцечемпіони України катали м'яч в центрі поля, без особливого просування вглиб. Ближче до середини тайму підопічні Луческу стали створювати і гольові моменти.

На 21-й хвилині Циганков виводив Буяльського сам на сам з Василем, але воротар "Зорі" вдало зіграв на виході.

Через 5 хвилин "Зоря" створила свій перший 100% момент. Після удару Сайядманеша м'яч пролетів в декількох сантиметрах від штанги.

На 34-й хвилині "Динамо" обрізалося в центрі поля, втекло 3 в 1, але "постріл" Аллах'яра відбив ногою Бущан.

Кінцівка першої половини пройшло в гострих атаках, де м'яч не затримувався в центральному колі.

Після перерви динамівці включили максимальний пресинг, влаштувавши справжній штурм біля воріт суперника, який приніс свої результати.

Сидорчук зробив прострільну передачу з флангу, Циганков на ближній штанзі дезорієнтував Василя, а на дальній Бесєдін замкнув в порожні ворота.

Через кілька хвилин Артем міг подвоювати перевагу, але голкіпер "Зорі" зробив запаморочливий сейв.

Але врятуватися від другого голу луганські футболісти не змогли. Сидорчук після кутового ударом зльоту зробив рахунок 2:0.

Другий гол став нокаутом для підопічних Скрипника. Луганські гравці виглядали втраченими, нічого не змогли зробити в нападі і з великими труднощами відбивалися від "Динамо".

Столична команда захопилася нападом і ледь не пропустило. На 80-й хвилині Шахаб розстрілював Бущана, але Георгій з двох спроб зміг парирувати. На добиванні виявився Громов, але пробив у Сайядманеша.

"Зоря" – "Динамо" 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 – 55 Бесєдін, 0:2 – 58 Сидорчук.

Зоря – Василь, Фаворов (Громов, 79), Вернидуб (Хомченовський, 79), Абу-Ханна, Леовіжілдо (Циганик, 84), Кочергін, Юрченко, Назарин, Кабан (Іванисеня, 61), Гладкий (Захеді, 61), Сайядманеш .

Динамо – Бущан, Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко, Буяльський (Андрієвський, 73), Шапаренко (Шепелєв, 87), Сидорчук, Циганков (Ледньов, 87), де Пена (Родрігеш, 73), Бесєдін (Супряга, 85).

Попередження: Буяльський (28), Леовіжілдо (36), Іванисеня (72), Абу-Ханна (83), Шепелев (89).

У паралельному матчі донецький "Шахтар" на НСК "Олімпійський" розібрався з чернігівської "Десною" 4:0.

На 33-й хвилині Кривцов впав у боротьбі з Імерековим в штрафний "Десни". Ігор Пасхал після перегляду ВАР призначив пенальті, який реалізував Тете.

Під кінець тайму "Десна" втратила супер шанс. Після навісу Полегенька Тотовицький влучив в штангу.

У другому таймі "Десна" виглядала помітно слабкіше за свого опонента і за три хвилини пропустила ще три голи.

"Шахтар" – "Десна" 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 – 34, пенальті Тете, 2:0 – 74 Соломон, 3:0 – 77 Соломон, 4:0 – 80 Тете.

Шахтар – Трубін, Додо, Матвієнко, Кривцов, Бондар, Тете (Тайсон, 81), Алан Патрік (Судаков, 81), Маркос Антоніо (Марлос, 60), Майкон, Соломон (Коноплянка, 81), Мораес (Дентіньо, 71) .

Десна – Паст (Литовка, 88), Тамм, Імереков, Полегенько, Мостовий, Картушов (Сухоцький, 86), Огиря, Гуцуляк, Калитвинцев (Арвеладзе, 76), Тотовіцкій (Безбородько, 86), Чепурненко (Дегтярьов, 46).

Попередження: Огиря (30), Імереков (34), Матвієнко (40), Додо (67).

Турнірне становище

Як повідомляв OBOZREVATEL, в четвер, 18 березня, і "Динамо" і "Шахтарю" належить провести поєдинки 1/8 фіналу Ліги Європи. У перших матчах обидва українські клуби зазнали поразки. "Динамо" 0: 2 від "Вільярреала", а "Шахтар" 0: 3 від "Роми".