Збірна Росії встановила історичний антирекорд чемпіонатів Європи

67,0 т.
Збірна Росії з футболу

Програш збірної Росії по футболу від Бельгії в 1-му турі Євро-2020, став найбільшою поразкою команди, що грала на своєму полі, в історії чемпіонатів Європи, пише статистичний портал Gracenote Live. Гра Росія – Бельгія в Санкт-Петербурзі завершилася з рахунком 0:3.

Россія встановила антирекорд

Підопічні Черчесова виглядали абсолютно безсило проти бельгійських "дияволів" і пропустили три м'ячі.

Яннік Карраско (в червоному)

На 10-й хвилині після помилки Семенова ворота Шунін роздрукував Ромелу Лукаку. Через 20 хвилин Меньє подвоїв перевагу, скориставшись невдалою грою голкіпера.

Станіслав Черчесов

Жирну крапку поставив все той же Лукаку, на останніх хвилинах втікши в контратаку.

Ромелу Лукаку (в червоному)

Після цього результату російські вболівальники в соцмережах висміяли свою команду. Футболістів порівняли з дерев'яними іграшками і опублікували різні меми.

Вболівальники кепкують над футболістами
Команді не можуть пробачити поразки

Нагадаємо, що Росія і Бельгія грають в групі B разом з Фінляндією і Данією.

Розклад групового етапу Євро-2020.
Групи Євро-200.

У другому турі 16 червня росіянам належить битися з Фінляндією (16:00).

Календар плей-оф Євро-2020.

Нагадаємо, що трансляції матчів Євро-2020 можна буде побачити на телеканалі "Україна".