Яремчук забив рятівний гол у Лізі чемпіонів та підтримав Україну, показавши тризуб. Відео

5 хвилин
19,8 т.
Роман Яремчук

У футбольній Лізі чемпіонів у середу, 23 лютого, відбулися заключні два поєдинки першої частини 1/8 фіналу. Португальська "Бенфіка" звела внічию матч проти нідерландського "Аяксу" (2:2), а "Манчестер Юнайтед" врятувався від поразки від іспанського "Атлетіко" (1:1).

Головним героєм поєдинку у Лісабоні став футболіст збірної України Роман Яремчук. 26-річний уродженець Львова вийшов на заміну на 62-й хвилині замість Евертона, а через 10 хвилин відзначився забитим голом.

Яремчук забив 2-й гол

Наш співвітчизник вдало зіграв на добиванні, відправивши м'яч головою у порожні ворота. Святкуючи свій успіх, Яремчук зняв ігрову футболку, під якою опинилася друга з тризубом на грудях.

Футболіст показав тризуб на грудях

Роман показав це всім трибунам, потім поцілував символ нашої країни.

Яремчук поцілував тризубець

Рефері згідно з правилами футболу все одно розцінив це як неспортивну поведінку, показавши українцю жовту картку.

Рефері покарав українця

Найкращі моменти за участю українця:

"Бенфіка" Португалія – "Аякс" Нідерланди 2:2 (1:2, 1:0)

Голи : 0:1 – 18 Тадіч, 1:1 – 25, автогол Аллер, 1:2 – 29 Аллер, 2:2 – 72 Яремчук.

Бенфіка – Влаходімос, Жілберто (Діогу Гонсалвеш, 90), Вертонген, Отаменді, Грімальдо, Рафа Сілва, Таарабт (Паулу Бернарду, 85), Вайгль, Нуньєс (Лазаро, 90), Гонсалу Рамуш, Евертон (Я2)

Аякс – Пасвеєр, Мазрауї (Ренсх, 90), Мартінес, Тімбер, Блінд (Тальяфіко, 73), Альварес, Гравенберх (Классен, 74), Тадіч, Бергейс, Аллер, Антоні.

Попередження : Мазрауї (23), Бергейс (45), Нуньєс (46), Гонсалу Рамуш (49), Яремчук (73), Антоні (87).

У паралельному матчі "Атлетіко" вже на 6-й хвилині шокував гостей із Манчестера. Після кинджальної контратаки рахунок у грі відкрив Жоау Фелікс.

"Манчестер Юнайтед" погано рухався, відчувалося дуже багато статики, що в результаті дозволяло суперникам легко захищатися. Мадридські футболісти закривали зони, залишаючи суперника без просування до воріт.

Кріштіану Роналду.

Гостро відчувався брак швидкого переходу від захисту у напад, чим завжди славився МЮ. Щойно м'яч отримував Кріштіану Роналду, навколо нього одразу опинялося 4 футболісти.

"Дияволи" змогли забити гол у відповідь лише на 80-й хвилині після удару Ентоні Елангі.

Ентоні Еланга.

"Атлетіко" Іспанія – "Манчестер Юнайтед" Англія 1:1 (1:0, 0:1)

Голи : 1:0 – 7 Жоау Фелікс, 1:1 – 80 Еланга.

Атлетіко – Облак, Врсалько, Савич, Хіменес, Рейнілду, Лоді (Лемар, 76), Кондогбіа, Еррера, Льоренте, Корреа, Жоау Фелікс (Грізманн, 76).

Манчестер Юнайтед – Де Хеа, Лінделеф (Уан-Бісака, 66), Варан, Магуайр, Шоу (Теллес, 67), Погба (Матич, 66), Фред, Бруну Фернандеш, Роналду, Решфорд (Еланга, 75), Санчо , 82).

Попередження : Еррера (45), Шоу (50), Лінделеф (60), Рейнілду (63), Решфорд (65), Фред (74), Льоренте (77), Хіменес (78), Теллес (83).

Як повідомляв OBOZREVATEL, 16 лютого "Інтер" на своєму полі програв англійському "Ліверпулю" (0:2), а австрійський "Зальцбург" упустив перемогу над грізною "Баварією" (1:1).

Інтер - Ліверпуль

15 лютого ПСЖ вирвав перемогу у мадридського "Реала", а "Манчестер Сіті" достроково вийшов у чвертьфінал, з рахунком 5:0, розгромивши в Лісабоні "Спортінг".

22 лютого "Челсі" на своєму полі обіграв французький "Лілль" (2:0), а іспанський "Вільярреал" уникнув поразки у грі з італійським "Ювентусом" (1:1).