ПСЖ на останніх секундах обіграв "Реал", розгром від "Манчестер Сіті". Результати 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 15 лютого

5 хвилин
12,7 т.
Мбаппе приніс перемогу ПСЖ

У футбольній Лізі чемпіонів у вівторок, 15 лютого, стартували матчі 1/8 фіналу. У першому ігровому дні французький ПСЖ обіграв іспанський "Реал" (1:0).

ПСЖ зі старту прогнозовано володів ініціативою. Якщо перші кілька хвилин парижанам довелося побігати в пошуках м'яча, то починаючи з 10-ї хвилини, господарі поля більш ніж упевнено володіли ним на чужій половині поля.

Мессі був непомітний на полі

Парижани позиційно атакували, повністю захопивши центр поля. Кілька разів довгі діагоналі ледь не перетворилися на небезпеку для воріт Куртуа.

ПСЖ щоразу навантажував лівий фланг. Особливо блищав Мбпаппе, який помітно перевершував свого опікуна Карвахаля у швидкості. На 18-й хвилині француз зміг прорватися у штрафний майданчик – і лише реакція Тібо Куртуа врятувала "Реал" від гола.

Мбаппе рвався до воріт

Мадридці мало переходили на чужу половину поля, повністю зосередившись на захисті.

Лише на останніх хвилинах гості змогли зачепитися за м'яч, але ПСЖ одразу перебудувався у гру у 5 захисників, вишикувавши залізну оборону.

ПСЖ атакував більше

Після перерви малюнок гри не змінився. Підопічні Почеттіно влаштували справжню облогу воріт королівського клубу. ПСЖ багато комбінував на підступах до штрафного, граючи і флангами, і через центр.

На 61-й хвилині Карвахаль все-таки не встиг за Мбаппе, збив його у своєму штрафному майданчику, і Даніеле Орсато без роздумів вказав на 11-метрову позначку. До м'яча підійшов Ліонель Мессі, але переграти Куртуа не зміг.

Це стало першим випадком за 15 років, коли голкіпер "Реала" відбив пенальті у Лізі чемпіонів.

"Реал" ледь не скористався цим психологічним моментом, втікши в контратаку. Данило ціною жовтої картки зупинив Вінісіуса Жуніора.

Данило ціною жовтої картки зупинив Вінісіуса Жуніора.

Заключні хвилини пройшли в атаках чемпіона Франції, і Неймар та Мессі, що вийшов на заміну, віддавали гострі гольові передачі, але останнього точного удару не було до останньої хвилини.

На 4-й доданій хвилині Мбаппе створив справжній шедевр, прослизнувши між захисниками та пробивши між ніг бельгійського воротаря.

ПСЖ Франція – "Реал Мадрид" Іспанія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 – 90 Мбаппе.

ПСЖ – Доннарумма, Хакімі, Маркіньос, Кімпембе, Мендеш, Данілу Перейра (Гуйє, 87), Верратті, Паредес, Ді Марія (Неймар, 73), Мессі, Мбаппе.

Реал Мадрид – Куртуа, Карвахаль (Васкес, 72), Алаба, Мілітао, Менді, Модріч (Вальверде, 82), Кроос, Каземіро, Бензема (Бейл, 87), Асенсіо (Родріго, 72), Вінісіус Жуніор (Азар, 82).

Попередження : Каземіро (37), Верратті (40), Мілітао (52), Менді (57), Данило Перейра (62), Кімпембе (83), Родріго (83), Паредес (90).

У паралельному матчі англійський "Манчестер Сіті" просто знищив португальський "Спортінг", відвантаживши Лісабонському клубу 5 м'ячів.

Рахунок міг би бути й більшим, але на 50-й хвилині арбітр через офсайд не зарахував гол Сілви.

"Спортінг" Португалія – "Манчестер Сіті" Англія 0:5 (0:4, 0:1)

Голи: 0:1 – 7 Марез, 0:2 – 17 Бернарду Сілва, 0:3 – 32 Фоден, 0:4 – 44 Бернарду Сілва, 0:5 – 58 Стерлінг.

Спортинг – Адан, Порро (Нету, 83), Коатес, Матеус Рейс, Інасіу, Ешгайю, Сарабія (Табата, 75), Пальінья, Педру Гонсалвеш (Угарте, 51), Матеуш Нунеш, Паулінью (Слімані, 75).

Манчестер Сіті – Едерсон, Стоунз (Зінченко, 61), Лапорт (Аке, 85), Рубен Діаш, Жоау Канселу, де Брюйне, Бернарду Сілва (Делап, 85), Родрі (Фернандіньо, 73), Фоден (Гюндоган, 6) Стерлінг, Марез.

Попередження : Матеуш Нунеш (66), Гюндоган (74), Ешгайю (78), Угарте (83).

У середу, 16 лютого, у 1/8 фіналу "Ред Бул Зальбцург" зіграє проти "Баварії", а "Інтер" проти "Ліверпуля". Початок о 22:00 за київським часом.