"Тінь Коноплянки" для "Ювентуса" та успіх "Челсі". Результати Ліги чемпіонів 22 лютого

4 хвилини
18,0 т.
Челсі та Вільярреал зіграли у 1/8 фіналу

У футбольній Лізі чемпіонів у вівторок, 22 лютого, відбулися чергові два поєдинки 1/8 фіналу. Лондонський "Челсі" на своєму полі обіграв французький "Лілль" (2:0), а іспанський "Вільярреал" уникнув поразки у грі з італійським "Ювентусом" (1:1).

Душан Влахович

"Ювентус" відкрив рахунок уже на 31-й секунді. Цей гол новачка "старої синьйори" Душана Влаховича став другим у списку найшвидших голів Ліги чемпіонів серед дебютантів.

Найшвидше забити вдалося лише Євгену Коноплянці, який відзначився у 2015 році в першому матчі за "Севілью", вийшовши на заміну у грі проти "Борусії" Менхегладбах (3:0). Українцю знадобилося 19 секунд.

У другому таймі "Вільярреал" спробував закрити "Ювентус" у його штрафному майданчику і шукав шляхи для взяття воріт. На 66-й хвилині Дані Парехо зрівняв рахунок.

"Вільярреал" Іспанія – "Ювентус" Італія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи : 0:1 – 1 Влахович, 1:1 – 66 Парехо.

Вільярреал – Рульї, Фойт, Альбіоль, Пау Торрес, Альберто Морено (Трігерос, 79), Педраса (Еступіньян, 79), Капу, Парехо, Ло Чельсо, Чуквуезе (Піно, 90), Данджума (Діа, 90).

Ювентус – Шченни, Алекс Сандро (Бонуччі, 46), Данило, де Лігт, Де Шільо (Пеллегріні, 87), Куадрадо, Рабйо, Локателлі (Артур, 71), Маккенні (Закарія, 81), Мората, Влахович.

Попередження : Рульї (73), Рабйо (73).

Крістіан Пушиліч

У паралельному матчі лондонці з перших хвилин захопили ініціативу, щоразу накочуючи атаки на ворота Жардіна. Кай Хаверц, який очолив напад господарів, один за одним занапастив два найвигідніші моменти, але з третьої спроби таки досяг свого. Німець замкнув прицільним ударом подачу Хакіма Зієша з кутового.

В час першого тайму, що залишився, "Лілль" зумів відвести гру від своїх воріт і бив до перерви навіть частіше, ніж діючі переможці Ліги чемпіонів.

Після перерви "Челсі" знову почав грати першим номером і на 63-й хвилині зусиллями Пушилича подвоїв перевагу.

"Челсі" Англія – "Лілль" Франція 2:0 (1:0, 1:0)

Голи : 1:0 – 8 Хавертц, 2:0 – 63 Пулішич.

Челсі – Менді, Аспілікета, Тіаго Сілва, Рюдігер, Крістенсен, Алонсо (Сарр, 80), Ковачич (Лофтус-Чік, 51), Канте, Зієш (Сауль, 60), Пулішич (Вернер, 80), Хавертц.

Лілль – Лео Жардім, Челік, Фонте, Ботман, Тіагу Джало (Гудмундссон, 76), Андре, Шека, Саншеш (Бен-Арфа, 81), Онана (Йилмаз, 65), Бамба, Девід (Жегрова, 81).

Попередження : Лофтус-Чік (83), Бен-Арфа (87).

Як повідомляв OBOZREVATEL, 16 лютого "Інтер" на своєму полі програв англійському "Ліверпулю" (0:2), а австрійський "Зальцбург" упустив перемогу над грізною "Баварією" (1:1).

Інтер - Ліверпуль

15 лютого ПСЖ вирвав перемогу у мадридського "Реала", а "Манчестер Сіті" достроково вийшов у чвертьфінал, з рахунком 5:0, розгромивши в Лісабоні "Спортінг".