"Ліверпуль" дотиснув "Інтер", чудовий порятунок "Баварії". Результати 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 16 лютого

4 хвилини
8,2 т.
Інтер програв Ліверпулю у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

У футбольній Лізі чемпіонів у середу, 16 лютого, відбулися чергова два поєдинки 1/8 фіналу. Італійський "Інтер" на своєму полі програв англійському "Ліверпулю" (0:2), а австрійський "Зальцбург" упустив перемогу над грізною "Баварією" (1:1).

Обидві команди дуже динамічно розпочали поєдинок. Відчувався справжній драйв, а м'яч не затримувався в центральному колі.

Інтер – Ліверпуль

Ближче до голу в перші хвилини були футболісти "Ліверпуля". В одному з моментів красиво через себе бив Мане, але влучив у сітку із зовнішнього боку воріт.

Гравці обох команд не давали жодної секунди відпочити один одному і пресингували опонентів одразу, як самі втрачали м'яч.

Інтер та Ліверпуль не зробили жодного удару в площину

Одним із головних героїв був Відаль, який встигав і в нападі взяти участь, і поштовхатися у захисті. Незважаючи на таку активність, 50% глядачів, які зібралися на "Сар-Сіро", за весь перший тайм, так і не побачили жодного удару по воротах.

Артур Відаль (праворуч)

"Інтер" контролював м'яч лише у першій третині поля, після чого йшла гостра вертикаль зі сподіванням на швидких форвардів.

Після перерви міланці стали діяти набагато активніше та мали помітну перевагу над суперником. "Інтер" дуже небезпечно вибігав у контратаки, але ударів у площину, як і раніше, не було.

Суха гра тривала до 75-ї хвилини, поки Фірміно не зіграв вдало після розіграшу кутового.

Через 8 хвилин Салах гарно впіймав на протиході Хандановича, подвоївши свою перевагу.

"Інтер" Італія – "Ліверпуль" Англія 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 – 75 Фірміно, 0:2 – 83 Салах.

Інтер – Ханданович, Думфріс (Дарміан, 87), де Врей (Раноккія, 87), Шкріньяр, Бастоні (Дімарко, 90), Перішич, Відаль (Гальярдіні, 87), Брозович, Чалханоглу, Джеко, Мартінес (Санчес, 70).

Ліверпуль – Аліссон, Александер-Арнолд, ван Дейк, Конате, Робертсон, Тіаго Алькантара (Мілнер, 86), Фабіньо (Хендерсон, 59), Еліотт (Кейта, 59), Салах, Мане (Діас, 59), Діогу Жота (Фірміно, 46).

У паралельному матчі австрійський "Зальцбург" ледь не створив сенсацію, упустивши перемогу над мюнхенською "Баварії" (1:1).

Баварія не змогла обіграти австрійців

Вже на 21-й хвилині господарі провели швидку та результативну контратаку. Адейемі праворуч змістився до центру та віддав м'яч ліворуч. Аронсон у дотик продовжив передачу, і Чіквубуйке Адаму приблизно з 15 метрів точно пробив у дальній кут.

Німці змогли відігратися лише на останній хвилині. Відзначився Кінгслі Коман.

"Ред Булл" Австрія – "Баварія" Німеччина 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 – 21 Адаму, 1:1 – 90 Коман.

Ред Булл – Кен, Крістенсен, Вебер, Соле, Ульмер, Камара, Зайвальд (Сучич, 80), Капальдо, Ааронсон, Окафор (Адаму, 12), Адейємі (Кьєргор, 87).

Баварія – Ульрайх, Зюле, Ернандес, Павар, Гнабрі (Шупо-Мотінг, 77), Толіссо (Забітцер, 80), Кімміх, Мюллер, Левандовський, Коман, Сане.

Попередження: Коман (83), Кен (87), Забітцер (90).

Зустрічі у відповідь відбудуться через три тижні 8 березня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні ПСЖ вирвав перемогу у мадридського "Реала", а "Манчестер Сіті" достроково вийшов у чвертьфінал із рахунком 5:0, розгромивши в Лісабоні "Спортінг".