Визначилися всі чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

17,5 т.
Челсі - Атлетіко

Німецька "Баварія" та англійський "Челсі", здолавши "Лаціо" й "Атлетіко" відповідно, стали останніми чвертьфіналістами Ліги чемпіонів сезону 2020/2021. Раніше до 1/4 вийшли "Манчестер Сіті", "Реал Мадрид", "Ліверпуль", ПСЖ, "Порту" і "Боруссія" Дортмунд.

У середу, 17 березня, "Баварія" здобула домашню перемогу над "Лаціо" – 2:1 (у першій грі мюнхенці перемогли 4:1), а "Челсі" забив два голи мадридському "Атлетіко" (перший матч закінчився з рахунком 1:0 на користь "синіх").

У Лондоні перший м'яч було забито на 34-й хвилині. Вернер утік по лівому краю до штрафної і віддав точну передачу на Зіешу – той прошив Облака.

Господарі поля володіли ініціативою і під завісу змогли закотити і другий гол.

"Челсі" Англія – "Атлетіко" Іспанія 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 34 Зіеш, 2:0 – 90 Емерсон.

Челсі – Менді, Джеймс, Рюдігер, Зума, Алонсо (Чілуелл, 90), Зіеш (Пулішіч, 77), Ковачич, Хавертц (Емерсон, 90), Канте, Аспілікуета, Вернер (Хадсон-Одоі, 83).

Атлетіко – Хмара, Тріпп'єр (Лемар, 69), Савич, Хіменес, Лоді (Ермосо, 46), Коке, Сауль, Льоренте, Карраско (Дембеле, 53), Жоау Фелікс, Суарес (Корреа, 59).

Попередження: Хавертц (30), Лоді (31), Сауль (51), Хіменес (60), Коке (72).

Вилучення: Савич (81).

У Мюнхені баварці відкрили рахунок на 31-й хвилині. Мурікi в штрафному затримав двома руками Горетцку, і рефері призначив пенальті. Покарання чітко реалізував Левандовскі.

На 28-й хвилині другого тайму Шупо-Мотінг чи не першим дотиком у грі підрізав повз Рейну, відправивши м'яч у сітку.

На 82-й хвилині Пароло скоротив відставання, але на більшого сил у італійців не вистачило.

"Баварія" Німеччина – "Лаціо" Італія 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 33, пенальті Левандовскі, 2:0 – 73 Ерік Максім Шупо-Мотінг, 2:1 – 82 Пароло.

Баварія – Нюбель, Павар, Боатенг (Зюле, 46), Люка Ернандес, Алаба, Гнабрі, Кіммі (Хаві Мартінес, 77), Сані, Горетцка (Девіс, 64), Мюллер (Мусіала, 71), Левандовскі (Шупо-Мотінг, 71).

Лаціо – Рейну, Лаццари (Пароло, 57), Раду, Ачербі, Марушич, Луїс Альберто (Катальді, 75), Ескаланте (Жан-Даніель Акпа-Акпро, 84), Милинкович-Савич, Фарес (Луліч, 46), Корреа, Мурікi (Перейра , 56).

Попередження: Раду (26), Ачербі (31), Милинкович-Савич (39), Горетцка (48), Корреа (70).

Жеребкування відбудеться в п'ятницю, 19 березня. Перші матчі 1/4 фіналу заплановано на 6/7 квітня. Ігри у відбудуться 13/14 квітня

Як повідомляв OBOZREVATEL, у четвер, 18 березня, свої поєдинки в єврокубках проведуть і два українські клуби. Київське "Динамо" зіграє в іспанському Вільярреалі з однойменними клубом, а "Шахтар" прийме в столиці України "Рому".