"Динамо" поразкою завершило виступ у Лізі Європи

23,7 т.
Вільярреал Динамо

Київське "Динамо" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи поступилося в Іспанії "Вільярреалу" та припинило виступ у турнірі.

Після поразки в київському матчі (0:2) повторна зустріч на стадіоні "Кераміка" також завершилася не на користь "біло-синіх" – 2:0.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Вільярреал – Динамо.

Господарі з перших хвилин захопили центр поля, контролюючи м'яч. "Динамо" не вмикало високий пресинг, дозволяючи супернику організовувати свої атаки.

На 13-й хвилині Буяльський встиг до м'яча раніше за Асенхо, прокинувши повз воротаря, але подати в центр воротарського не зміг. А миттю потому іспанці відкрили рахунок.

Після простої комбінації Морено без особливого опору головою замкнув подачу праворуч від Чуквезе – 1: 0.

У столичної команди нічого не виходило в нападі і більшу частину часу підопічні Луческу оборонялися.

На 36-й хвилині "жовта субмарина" вирішила результат зустрічі. "Динамо" не змогло вийти з оборони, Миколенко втратив м'яч, Морено залишився сам у штрафному і з рикошетом від Забарного зробив рахунок 2:0.

План Луческу з Родрігесом на вістрі атаки явно не зіграв, оскільки люксембуржець був майже не помітний у ці хвилини.

У перерві Луческу зробив нетипову заміну одного зі своїх лідерів. Замість Віктора Циганкова на поле вийшов Владислав Супряга. "Новий Шевченко", як його одного разу назвав відомий футбольний агент, отримав у своє розпорядження цілий тайм, але нічого видатного зробити не зміг.

Весь другий тайм "Вільяреал" діяв дуже впевнено, водночас не докладаючи особливих зусиль. Складалося враження, що пресинг "Динамо" не забирає у господарів жодних сил.

Віцечемпіони України відзначилися лише потужним ударом Андрієвського.

Як тільки футболісти з Києва намагалися швидко втекти до воріт "Вільяреала", суперник моментально накривав динамівців. Гості або поверталися до позиційного нападу, або втрачали м'яч.

"Вільярреал" Іспанія – "Динамо" Україна 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 – 13 Жерар Морено, 2:0 – 36 Жерар Морено.

Вільярреал – Асенхо, Фунес Морі, Альбіоль, Фойт (Перес, 63), Педраса, Парехо, Трігерос (Коста, 79), Капу, Чуквуезе (Алекс Баена, 71), Бакка (Піно, 63), Жерар Морено (Раба, 79).

Динамо – Бущан, Кендзьора, Миколенко (Сідклей, 83), Сирота (Попов, 83), Забарний, Андрієвський (Шепелєв, 65), Циганков (Супряга, 46), де Пена, Буяльський, Родрігеш (Ледньов, 65), Сидорчук.

Попередження: Трігерос (17), Пареха (43).

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше свою гру в 1/8 фіналу провів донецький "Шахтар". Чемпіони України поступилися "Ромі" і із загальним рахунком 0:2 вилетіли з ЛЄ.