Українець Малиновський провів блискучий матч в Італії, вийшовши в лідери чемпіонату

18,4 т.
Руслан Малиновський

Півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський взяв участь у гольовiй атаці і забив м'яч у гостьовій зустрічі 37-го туру чемпіонату Італії проти "Дженоа". Результативний пас (12-й за рахунком) дозволив українцю вийти на перше місце в турнірі за цим показником, обігнавши Ромелу Лукаку, у якого 11 асистiв.

28-річний футболіст збірної України з'явився на полі в стартовому складі і вже на 9-й хвилині асистував Дувану Сапатi.

Малиновський отримав м'яч на межі штрафного майданчика, обробив його і через ноги двох захисників виклав чітко на хід партнеру.

На 26-й хвилині Руслан вже сам відзначився забитим голом. Усе той же Сапата прорвався по флангу, поборовся iз суперником на лицьовій лінії і виклав українцю на 11-метрову позначку.

Для Руслана ці моменти стали десятою і одинадцятою результативними діями поспіль в Серії А. В активі українця 8 голів (1 з пенальті) і 12 гольових передач у 35 поєдинках поточного сезону.

Зустріч у результаті завершилася з рахунком 4:3 на користь команди з Бергамо. Малиновського на 57-й хвилині замінив Ламмерс.

"Дженоа" – "Аталанта" 3:4

Голи: 0:1 – 9 Сапата, 0:2 – 26 Малиновський, 0:3 – 44 Гозенс, 1:3 – 48 Шомуродов, 1:4 – 51 Пашалич, 2:4 – 67, пенальті Пандєв, 3:4 – 84 Шомуродов.

Дженоа – Маркетті, Гильоне (Портанова, 57), Масьєлло, Онгене, Радованович, Ровелла, Касата (Шомуродов, 46), Зайц (Касо, 46), Мелегоні (Ебонг, 79), Пьяца, Дестро (Пандєв, 46).

Аталанта – Голліні, Хатебур, Ромеро, Толо, Гозенс (Паломіно, 76), Малиновський (Ламмерс, 57), де Рон, Міранчук (Мюріель, 89), Фройлер (Пессіна, 46), Гімшіті, Сапата (Пашаліч, 46).

Попередження: Гімшіті (62), Толо (71), Ровелла (88).

Як повідомляв OBOZREVATEL, у минулому турі Руслан взяв участь у гольовий атаці в домашньому матчі проти "Беневенто".

27 квітня Малиновський потрапив у символічні збірні 33-го туру італійської Серії А за версіями двох статистичних порталів.

Раніше ведучий програми "Великий футбол" Олександр Денисов заявив, що до Руслана виявляють прямий інтерес три європейських топклуби.