Україна здобула розгромну перемогу у Лізі націй

5 хвилин
26,0 т.
Україна перемогла Вірменію

Збірна України з футболу здобула свою перемогу у 2-му турі групи 1 дивізіону B Ліги націй. Підопічні Олександра Петракова у номінально домашньому матчі на міському стадіоні "Відзев" у польському Лодзі з розгромним рахунком 3:0 обіграли команду Вірменії.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Україна – Вірменія.

Україна з перших хвилин захопила центр поля, впевнено перепасовуючись, але без небезпечного поступу до воріт суперника. Вірмени виставили великі сили в обороні, що створювало величезні труднощі із загостренням ситуації.

Микола Матвієнко

Перший шанс у "жовто-синіх" виник на 7-й хвилині. Зінченко протягнув м'яч флангом і віддав точно на Яремчука. Форвард "Бенфіки" бив із лету, але Давид Юрченко ногами встиг відбити круглий снаряд.

До 15-ї хвилини збірна України влаштувала справжній штурм. Чудова динаміка у русі м'яча та передачах, створювала перевагу над суперником.

Збірна України з футболу.

Гості зробили ставки на контрвипади, що не створювало особливих складнощів для нашого захисту. Збірна України щораз намагалася "закидушками" з флангів знайти своїх форвардів у воротарському майданчику, проте успіху це не приносило.

Олександр Караваєв.

Компактна захисна дія футболістів з Вірменії змушувала гравців з України розтягувати їх оборону за рахунок швидкого контролю м'яча, а далі демонструвати індивідуальну майстерність та домашні комбінації.

Олександр Петраков.

До середини першого тайму малюнок гри не змінився. Україна домінувала, довго контролювала м'яча на підступах до штрафного майданчика, але відповідну кількість гострих моментів створити не могли.

Руслан Малиновський.

Ближче до перерви наша збірна змінила тактику, відмовившись від флангових навісів, на користь коротких передач та гри "у стінку". Технічні українці досить просто проривалися до штрафного майданчика, але ударів не було.

Україна атакувала величезними силами.

Наприкінці 45-хвилинки на полі виникла невелика сутичка. Едгар Бабаян підніжкою зрубав Руслана Малиновського. На захист партнера кинувся Ілля Забарний і, зрештою, і динамівець і півзахисник "Хобро" отримали по жовтій картці.

Микола Шапаренко та Хорен Байрам'ян

Друга половина почалася з провалу в обороні та індивідуальних дій Камо Оганесяна, який просто втік від Іллі Забарного. Найнебезпечнішу передачу перервав Андрій Пятов.

Ілля Забарний.

Ця ситуація розбудила наших футболістів. Гравці великими силами пішли в атаку, але збірній України явно не вистачало прострілів у штрафний майданчик, де міг би поборотися той самий Яремчук.

На 64-й хвилині такий простріл вдався Олександру Караваєву. Півзахисник "Динамо" видав зрячу передачу на Руслана Малиновського та гравець "Аталанти" з 16 метрів влучним ударом у нижній кут зробив рахунок 1:0.

Через 5 хвилин гості ледь не забили у відповідь. Забарний невдало зрізав м'яч у свої ворота і П'ятов, який завершує кар'єру у збірній, зробив розкішний сейв. Відбившись від атак вірмен, підопічні Петракова забили вдруге.

Руслан Малиновський відкрив рахунок

На 77-й хвилині Караваєв намагався віддати на Пихаленка, після відскоку м'яч знову повернувся до Олександра і той чудовим обвідним ударом подвоїв перевагу.

Олександр Караваєв

На 84-й хвилині Віталій Миколенко, який вийшов на заміну, скористався неузгодженістю у діях захисника та голкіпера та зробив рахунок розгромним.

Віталій Миколенко

Після цієї перемоги збірна України очолила турнірну таблицю. Свій наступний матч команда проведе 14 червня проти Ірландії.

Турнірна таблиця

Нагадаємо, що у першому турі Ліги націй "жовто-сині" обіграли в гостях збірну Ірландії. Матч завершився з рахунком 0:1. Єдиний гол на початку другого тайму забив Віктор Циганков, вийшовши за хвилину на заміну.

Циганков забив Ірландії

У свою чергу, збірна Вірменії спочатку виграла у тих же ірландців (1:0), а потім поступилися в Шотландії (0:2).