Україна – Франція: хронологія та результат матчу 1/4 фіналу Євро-2023 U-21 з футболу

4 хвилини
50,9 т.

Молодіжна збірна України з футболу у неділю, 2 липня, проводила чвертьфінальний матч чемпіонату Європи-2023, який у ці дні проходить у Румунії та Грузії. Суперником підопічних Руслана Ротаня стала команда Франції.

Відео дня

Поєдинок приймав стадіон "Клуж-Арена". OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Україна – Франція.

Євро-2023 U-21

Чвертьфінал

Клуж-Напока, стадіон "Клуж-Арена"

Головний арбітр: Жоау Піньєйру (Португалія), арбітр VAR: Тьягу Мартінш (Португалія)

Україна – Франція – 3:1

Голи: Судаков, 31, пенальті, 44, Бондаренко, 86 – Шеркі, 19

___________________________________

90+4. ВСЕ!!! Ми у півфіналі та на Олімпіаді!!!!

85. 3:1! Забиває Бондаренко! Скористався пасом Назаренка наш капітан!

82. Забила Франція. Але офсайд урятував нас.

79. Добре. Шеркі в аут віддав. І відразу пішов змінюватися.

77. ЗАМІНА. Мудрик пішов. Брагару вийшов.

76. Ух! Трубін бере удар Адлі з 20 метрів.

74. Простріл від Назаренка воротар забрав.

71. Французи втомилися. Освіжають гру замінами.

69. Сікан вже хороший. Спину ставить здорово.

67. Ой-ой-ой! Назаренко не забиває із забійної позиції. Але й офсайд був.

66. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Нкунку сперечався з рефері теж.

63. Франція дуже сильно пресує.

60. ЗАМІНИ. Сікан та Назаренко у грі. Кащук та Криськів пішли.

58. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Тюрам скосив Бондаренко.

56. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Вівчаренко отримав за апеляцію до рефері.

53. Душать сильно французи.

50. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Криськів порушив правила.

46. ДРУГИЙ ТАЙМ ПОЧАВСЯ. Франція ввела м'яч у гру.

23:05. Повертаємось у Клуж.

22:56. А ось вам гол від Мудрика-Судакова.

22:51. 9:4 за ударами. І 4:2 по ударах у площину воріт.

22:48. ПЕРЕРВА.

45+3. Свистить рефері.

45+2. Не дуже логічний рахунок на табло, звісно.

44. 2:1!!! Що відбувається!!! Мудрик із центральної зони дає шедевр на Судакова, той вискакує на воротаря і пробиває точно в ціль.

42. Наші губляться, коли французи беруть м'яч під контроль.

40. Пожежі у нашому штрафному. Просто куражаться французи.

39. Берколя просто возить Сича.

38. Ой-ой-ой! Берколя пробив у штангу метрів із 15. Трубін відпочивав просто.

37. Фолять проти Бондаренка французи.

35. Гуйрі влетів у Трубіна.

32. Якщо що, Мудрика француз збив у своєму штрафному майданчику.

31. 1:1!!! Судаков дуже впевнено та спокійно поклав м'яч у кут воріт французів.

30. Пенальті у ворота Франції!

30. На наш погляд, Ротань безпосередньо помилився з тим, що не поставив Сіканя.

29. Намагаються наші шукати підходи до воріт суперника.

27. Простріл від Берколя. Трубін на місці.

25. Ух! Трубін тягне парашутик від Гуйрі.

24. Але показали цим моментом Франції, що ми можемо пробивати їхню оборону.

23. Забиває Україна. Але в офсайді Криськів.

21. Мудрик поки що в тіні у нас.

19. 0:1. Відкриває рахунок Франція. Правим флангом прорвалися. Берколя класно пройшов захисника і покотив Шерки. Той спокійно пробив у нижній кут.

17. Шеркі пробив вище воріт.

15. Ух. Талаверов жорстко прийняв суперника. Без картки обійшлося.

13. Починають тиснути французи.

11. Дуже активізуються трибуни, коли м'яч до Мудрика потрапляє.

9. Атака від наших. Декілька спроб удару були, але не склалося.

6. Ух! Двічі Трубін рятує нас. Берколя спочатку пробив із гострого кута, а потім Шеркі ще додав.

6. Криськів у нас грає попереду.

4. Закидання французів неточний вийшов. За лицьову.

2. Українці м'ячем володіють упевнено.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Україна розіграла із центру поля.

6 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять гравці на поле.

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Викликає сумнів рішення відразу Мудрика у старт кинути... Людина пропустила купу часу.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Дуже цікаво, що придумає Ротань сьогодні.

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. На розминку вийшли футболісти.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧА. У В'юнника травма.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Англія вийшла до півфіналу. Перемога України гарантує їй вихід на ОІ. Поразка відправляє нас у гру з Грузією за путівку до Парижа.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди прибули на стадіон.

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Мудрик в основі. І ми сьогодні без форварда!

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Україна виграла у Франції одну гру із восьми. Щоправда, і поразок усього три. Невже овертайм сьогодні буде?

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Англія веде у матчі з Португалією. Вихід на ОІ спрощується.

120 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. До речі. Ми докладно писали, як українцям пробитися на Олімпіаду.

8,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Зрозуміло, Франція явний фаворит. 1,50 буки на неї дають. На Україну 5,00.

10 ГОДИН ДО МАТЧУ. Згадаймо, як Едуарду Камавінга виявив солідарність з Україною...

13 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх шанувальників футболу. Сьогодні українська "молодіжка" спробує створити сенсацію та вийти до півфіналу чемпіонату Європи.

Окрім власне боротьби за трофей, команди на Євро-2023 виборюють вихід на Олімпійські ігри в Парижі. Французи вже там, а наші вступають у вирішальну стадію цього змагання.

Команди зустрічалися у відборі до першості. І українцям ці матчі запам'яталися. У гостях команда Ротаня зазнала фіаско 0:5. А вдома були 3:3, причому "синьо-жовті" зуміли відігратися, програючи у два м'ячі.

Українцям не допоможе нападник Владислав Ванат, який заробив двоматчеву дискваліфікацію. Натомість ймовірною є поява головної зірки українців Михайла Мудрика.

Нагадаємо, що Україна посіла 2-е місце у групі B, упустивши у третьому турі перемогу над Іспанією (2:2). У стартовому матчі Україна з рахунком 2:0 перемогла збірну Хорватії. Перший гол забив Олексій Кащук, зробивши це більярдним ударом, попередньо обігравши чотирьох захисників.

У другому турі українці на останніх хвилинах завдяки автоголу перемогли Румунію (1:0).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!