Україна на останній хвилині здобула найважливішу перемогу на чемпіонаті Європи з футболу U-21

32,1 т.
Україна Румунія

Молодіжна збірна України з футболу перемогла ровесників із Румунії на чемпіонаті Європи U-21, який з 21 червня по 8 липня проходить у Румунії та Грузії. Матч 2-го туру групового етапу у Бухаресті завершився з рахунком 1:0.

Україна розпочала матч досить нервово. Румуни, які підтримували свої трибуни, притиснули українців до воріт, змусивши Трубіна включатися в роботу. На 10-й хвилині "жовто-сині" огризнулися контратакою. Після ідеальної передачі Бражка Олексій Кащук вибігав віч-на-віч, але не зміг обіграти воротаря.

Поступово ініціатива перейшла до "жовто-синіх", які влаштували тривалий штурм. Збірна України виглядала набагато цікавіше, грамотно розігруючи "стінки" біля чужого штрафного майданчика. На 24-й хвилині Судаков вдруге вивів Кащука на "побачення" з голкіпером і знову форвард "Шахтаря" не зміг забити гол.

Такий ритм гри тримався до перерви. На масований напад підопічних Ротаня опонент відповідав швидкими випадами. На полі точилася контактна боротьба, яку дозволяв рефері.

З перших хвилин другого тайму українці кинулися атакувати, володіючи повністю ініціативою на полі. Наші співвітчизники кинули в напад великі сили, але м'яч наполегливо не йшов у ворота. Удар Сікана на 55-й хвилині влучив у перекладину.

Україна дуже активно використала правий фланг, де "розривав" півзахисник львівського "Руху" Олексій Сич, який виступає на правах оренди у бельгійському "Кортрейку".

Час, що залишився, футболісти з України домінували на полі, але перемогли завдяки автоголу. На останній хвилині зустрічі після прострілу Максима Брагару Віктор Дікан зрізав м'яч у власні ворота.

Успіх українців був затьмарений дурним вилученням Владислава Ваната.

Після перемоги та перемоги в 1-му турі над Хорватією Україна набирає 6 очок і практично гарантує собі вихід у плей-оф.

Конкуренти по групі B Іспанія та Хорватія свій матч проведуть пізніше. У третьому турі молодіжна збірна України у вівторок, 27 червня, зіграє проти хорватів. Початок о 21:45 за київським часом.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!